واکنش کومان درباره اخبار اهانتش به هافبک بارسلونا

واکنش کومان درباره اخبار اهانتش به هافبک بارسلونا

پایگاه خبری فوتبالی - رونالد کومان سرمربی هلندی بارسلونا درباره شایعات بی احترامی‌اش به میرالم پیانیچ هافبک بوسنیایی این تیم واکنش نشان داد و اذعان کرد که بازیکنان بهتر از پیانیچ در تیم هستند. 

به گزارش فوتبالی، پس از تلاش‌های سران بارسلونا برای خارج کردن نام میرالم پیانیچ از فهرست بازیکنان، سرانجام این هافبک سی و یک ساله تنها پس از یک فصل حضور در نیوکمپ، به بشیکتاش ترکیه قرض داده شد. پیانیچ تابستان سال گذشته در ازای آرتور هافبک برزیلی، از یوونتوس به بارسلونا پیوست. پیانیچ پیش از ترک نیوکمپ در مصاحبه‌های خود اعلام کرد که کومان رفتار مناسبی با او نداشت و اصلا فرصتی در اختیار بازیکنانی مثل وی قرار نمی‌داده است. 

به نقل از سایت گل، سرمربی سابق اورتون و تیم ملی هلند در گفت و گویی با موندو دپورتیوو گفت: "فکر می‌کنم که شنیدن چنین حرف‌هایی از بازیکنی که من می‌شناسم، کمی ناامید کننده است. اما او به خاطر سبک بازی ما، ایده‌های ما در هنگام داشتن و نداشتن توپ، رقابت را به بقیه هافبک‌های تیم باخت و نه چیز دیگری. من برای او آرزوی موفقیت دارم. اوضاع کمی پیچیده شد. ما تلاش کردیم و همه چیز را با دقت زیر نظر گرفتیم و باید بگویم که دیگر هافبک‌ها از او بهتر هستند."

4416

141 نظر