تیم ملی غوغا کرد؛ طرفداران کی‌روش و اسکوچیچ به جان هم افتادند

تیم ملی غوغا کرد؛ طرفداران کی‌روش و اسکوچیچ به جان هم افتادند

پایگاه خبری فوتبالی - برخی‌ها می‌گویند نباید نقشی برای کارلوس کی‌روش در پیروزی‌های اخیر تیم ملی قائل بود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، تیم ملی فعلا با دراگان اسکوچیچ کروات عالی نتیجه گرفته و در ۹ بازی پیاپی با این مربی ۹ پیروزی دشت کرده و در مقدماتی جام جهانی نیز با ۶ امتیاز صدرنشین گروه است.
با هر پیروزی تیم ملی اسباب کری خوانی بین طرفداران فوتبال باز می‌شود. هفته قبل با پیروزی عمان مقابل ژاپن خیلی‌ها عملکرد برانکو سرمربی کنونی عمان را با عملکرد کی‌روش در بازی مقابل ژاپن مقایسه کردند و فضای مجازی پر بود از زد و خورد کلامی طرفداران این دو مربی.

حالا هم پس از پیروزی تیم ملی مقابل عراق آن هم با سه گل، بار دیگر پای کی‌روش به این مقایسه ها باز شده است و این بار یک طرف دعوا ویلموتس و اسکوچیچ قرار دارند.

برخی می‌گویند تیم کنونی نشات گرفته از نسل طلایی است که توسط کی‌روش ساخته شده و اسکوچیچ نقش چندانی در این موفقیت ها ندارد و به نوعی تیم ملی نان بازیکنان خوبی که دارد را می‌خورد. اما در مقابل این فرضیه برخی میگویند چطور همین تیم با ویلموتس مقابل بحرین و عراق ناکام بود و راه به جایی نبرد و چطور آن موقع نبوغ بازیکنان به سراغ تیم ملی نیامد. پس در کنار بازیکنان خوب باید یک مربی خوب هم باشد و چون اسکوچیچ برخلاف کی‌روش اهل جنجال نیست بی سروصدا تیم ملی را به سمت موفقیت هدایت می‌کند.

1470

368 نظر