عضو هیئت مدیره پرسپولیس: پرداخت مطالبات کالدرون مأموریت بزرگ هیئت مدیره و صدری است/ سمیعی در جمع ما می‌ماند

عضو هیئت مدیره پرسپولیس: پرداخت مطالبات کالدرون مأموریت بزرگ هیئت مدیره و صدری است/ سمیعی در جمع ما می‌ماند

پایگاه خبری فوتبالی- عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد جعفر سمیعی همچنان در هیئت مدیره این باشگاه حضور خواهد داشت. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمد اسدمسجدی درباره جلسه هیئت مدیره این باشگاه و انتخاب مجید صدری به‌عنوان سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه بزرگ پرسپولیس باید از تیم حمایت تمام و کمال کند تا بچه‌ها با خیال آسوده به بازی‌های آسیایی بروند. سمیعی به‌دلیل یک‌سری مشکلاتی که داشت از سجادی (وزیر ورزش) خواهش کرد از باشگاه برود. سمیعی اصرار داشت به‌دلیل مشکلاتی که دارد از باشگاه جدا شود.

وی افزود: بعد از این اتفاق سجادی اعلام کرد هیئت مدیره درباره سرپرست جدید باشگاه تصمیم‌گیری کند که ما هم با حداکثر آرا مجید صدری را به‌عنوان سرپرست انتخاب کردیم و وزیر ورزش هم تأیید کرد. همه اعضای هیئت مدیره پشت صدری هستند، ضمن اینکه سمیعی نیز همچنان به‌عنوان عضو هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا فکری برای پرداخت مطالبات کالدرون شده است یا خیر، گفت: در حال انجام این کار هستیم، این موضوع مأموریت بزرگ هیئت مدیره و زحمت آن هم بر دوش صدری است، همه به او کمک خواهیم کرد.۴۱۵۴

38 نظر