آخرین گمانه‌زنی‌ها درباره مدیرعامل بعدی پرسپولیس

آخرین گمانه‌زنی‌ها درباره مدیرعامل بعدی پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- چینش هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس این روزها تبدیل به دغدغه هواداران این باشگاه شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، در روزهای منتهی به برگزاری بازی حساس پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان، جعفر سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس کنار کشید تا اتفاقی که با تغیر دولت قابل پیش‌بینی بود رنگ واقعیت به خود بگیرد. البته روز گذشته هیات مدیره فعلی باشگاه پرسپولیس مجید صدری را به عنوان سرپرست موقت باشگاه انتخاب کرد تا در آستانه بازی حساس 23 شهریور، در کادر مدیریتی تغییرات زیادی رخ ندهد.

با این همه و از قرار معلوم، وزارت ورزش و جوانان قصد تغییرات اساسی در کادر مدیریت باشگاه پرسپولیس را دارد و با این روند به احتمال فراوان دوران سرپرستی صدری در پرسپولیس هم زیاد نخواهد بود.به نظر می‌رسد وزارت ورزش و جوانان با چیدن هیات مدیره‌ای جدید قصد دارد خون تازه‌ای در رگ‌های قهرمان 5 سال اخیر فوتبال ایران تزریق کند.

درباره ترکیب هیات مدیره اما گمانه‌زنی‌ها زیاد است. یکی از نام‌های مطرح شده حمید استیلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بود که از او حتی برای شانس مدیرعاملی هم نام برده می‌شد اما او روز گذشته در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد بنا به دلایلی فعلا تمایلی به حضور در این سمت و البته کارهای مدیریتی ندارد. شاید مسائل شخصی این روزهای استیلی در این تصمیم بی‌تاثیر نبوده باشد.

حبیب کاشانی مدیرعامل 2 دوره پرسپولیس و علی اکبر طاهری مدیرعامل اسبق سرخ‌ها هم از جمله افرادی هستند که نام‌شان برای حضور در هیات مدیره و احتمالا مدیرعاملی مطرح شده است. کاشانی که قهرمانی با پرسپولیس را در لیگ 86_87 تجربه کرده یکی از کسانی است که مورد اعتماد هواداران پرسپولیس قرار دارد. علی اکبر طاهری هم با پرسپولیس قهرمانی لیگ را در کارنامه دارد و با وجود فراز و فرودهایی که در زمان مدیرعاملی‌اش داشت احتمالا مورد استقبال هواداران روبرو خواهد شد.

از علیپور عضو فعلی هیات مدیره پرسپولیس که اتفاقا ارتباط خوبی با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دارد هم به عنوان یکی از افراد احتمالی در هیات مدیره بعدی این باشگاه نام برده می‌شود. او سال‌هاست در ورزش حضور دارد و کار مدیریتی کرده و احتمالا به عنوان نماینده وزارت ورزش در هیات مدیره پرسپولیس به کار ادامه خواهد داد. البته این طور که به نظر می‌رسد فیاض و مسجدی دو عضو فعلی هیات مدیره پرسپولیس شانس زیادی برای ادامه کار در این باشگاه ندارند و با این روند خیلی زود از بدنه مدیریت سرخ‌ها جدا خواهند شد.

با این همه باید منتظر ماند و تا بعد از بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان منتظر ماند تا مشخص شود گمانه‌زنی‌ها چقدر رنگ واقعیت به خود خواهد گفت.۴۱۵۴

62 نظر