صحبت‌های تند پیانیچ علیه کومان: به من بی‌احترامی کرد

صحبت‌های تند پیانیچ علیه کومان: به من بی‌احترامی کرد

پایگاه خبری فوتبالی - هافبک بوسنیایی سابق رم، یوونتوس و بارسلونا که به تازگی به بشیکتاش ترکیه ملحق شده، صحبت های تندی علیه کومان مطرح کرد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از نشریه مارکا، میرالم پیانیچ ابتدای فصل گذشته راهی نیوکمپ شد اما هرگز نتوانست جای ثابتی در ترکیب کاتالان ها به دست بیاورد و در نهایت پس از کاهش دستمزد خود، با قراردادی قرضی به بشیکتاش پیوست. او در مصاحبه‌ ای با مارکا از شرایط عجیبی که زیر نظر رونالد کومان داشت، صحبت کرد:

"به دلیل کرونا، دو هفته دیرتر به تمرین پیوستم، ۱۰ روز گذشت اما سرمربی هرگز با من درباره فصل جدید، پست بازی و آن چه از من می‌ خواهد، صحبت نکرد. عجیب بود اما زمان گذشت و احساس خوبی در ابتدای فصل داشتم، بازی می‌ کردم اما می‌ خواستم بیشتر بازی کنم. کاهش زمان بازی، از نظر فیزیکی و ذهنی من را کشت و اعتماد به نفس من را از بین برد. مربی هیچ صحبتی با من نمی‌ کرد و این خیلی عجیب بود، در لیگ قهرمانان بازی می‌ کردم اما در لالیگا نه، در بعضی از بازی‌ ها ۴۵ دقیقه گرم کردم اما وارد زمین نشدم. از فوریه تا می ۱۱ بازی پیاپی بازی نکردم و همه این‌ ها شرایط را سخت می‌ کرد.

مربی باید بازیکنان مورد نظرش را انتخاب کند اما هر کاری راهی دارد، دوست ندارم با من جوری برخورد شود که انگار بچه ۱۵ ساله هستم. کومان به من بی‌ احترامی کرد."

9404

165 نظر