توضیح درباره حضور شیمبا در فهرست آسیایی استقلال

توضیح درباره حضور شیمبا در فهرست آسیایی استقلال

پایگاه خبری فوتبالی- آیا استقلال در صورت توافق با لوسیانو پریرا می‌تواند از این بازیکن در بازی مقابل الهلال استفاده کند؟

به گزارش فوتبالی، استقلال در حالی لیست آسیایی و 22 نفره‌اش را برای حضور در لیگ قهرمانان به AFC ارسال کرد که هنوز فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقالات به پایان نرسیده و گفته می‌شود آبی‌ها به جز جذب لوسیانو پریرا که احتمالا در روزهای آینده نهایی خواهد شد یک مهاجم دیگر هم جذب خواهند کرد که طبق گفته رئیس هیات مدیره آبی‌ها، یک مهاجم بسیار باکیفیت است.

در خبری که امروز پایگاه خبری فوتبالی منتشر کرد، این بحث مطرح شد که نام پریرا در لیست آسیایی استقلال ثبت شده و او در اردوی دبی آبی‌ها به جمع شاگردان مجیدی اضافه خواهد شد.

اینکه استقلال با پریرا به توافق نهایی خواهد رسید، خبری است که به احتمال بسیار زیاد تائید خواهد شد منتهی اشاره به این نکته ضروری است که هنوز نام شیمبا به فهرست آسیایی استقلال اضافه نشده است.

با توجه به اینکه استقلال تا 15 شهریور امکان تغییر در لیستش را دارد و می‌توانند 8 تغییر در لیست ارسالی ایجاد کند، احتمالا آبی‌ها منتظرند که تا آن روز با شیمبا به توافق نهایی برسند و نام او را به لیست نهایی تیمشان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اضافه کنند.


9697         عکس از باشگاه خبرنگاران

190 نظر