جزییات پیشنهاد تیم ایتالیایی برای دفاع راست رئال مادرید

جزییات پیشنهاد تیم ایتالیایی برای دفاع راست رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی سعی می کند که بازیکنان مازاد را خارج و ترکیبش را تقویت کند.

به گزارش فوتبالی، یکی از بازیکنانی که در لیست فروش رئال مادرید قرار دارد، آلوارو اودریوزولا مدافع راست رئال مادرید است که مذاکراتی با ایتالیایی ها داشته است. آس گزارش داده است که فیورنتینا به جذب این دفاع راست علاقمند است و مذاکرات را با رئال مادرید برای نهایی کردن انتقال آغاز کرده است. 

فیورنتینا در نظر دارد که اودریوزولا را قرضی و دو ساله به خدمت بگیرد . رئال مادرید مشکلی با فروش این بازیکن ندارد چرا که از پرداخت دستمزد وی راحت می شوند. مشکل اصلی فیورنتینا مربوط به دستمزد این بازییکن است که سالی 3.5 میلیون یورو دستمزد می گیرد. البته بر اساس قوانین مالیاتی ایتالیا اگر قرارداد اودریوزولا دو ساله باشد، مالیات هم کاهش پیدا می کند و به همین خاطر فیورنتینا در نظر دارد که این بازیکن را به صورت قرضی و دو ساله با بند خرید به خدمت بگیرد. اودریوزولا 25 ساله در این تابستان پیشنهادهای مختلفی داشت و حالا به نظر می رسد که درها به روی جدا شدنش از رئال مادرید باز است چرا که رئال در پست دفاع راست روی دنی کارواخال و لوکاس وازکز حساب می کند و جایی برای بازیکنی دیگر در این پست در برنابئو وجود ندارد.

4125

0 نظر