واتسون: همیلتون دوست دارد که بوتاس در مرسدس بماند

واتسون: همیلتون دوست دارد که بوتاس در مرسدس بماند

پایگاه خبری فوتبالی- راننده پیشین فرمول یک معتقد است لوئیس همیلتون دوست دارد تا والتری بوتاس همچنان هم‌تیمی‌اش در مرسدس بماند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از  racingnews، جان واتسون گفت: مدیریت مرسدس می‌تواند والتری بوتاس را برای فصل آینده حفظ کند و از جذب جورج راسل منصرف شود. فکر می‌کنم لوئیس همیلتون هم دوست دارد تا والتری بوتاس را در مرسدس حفظ کند، زیرا او را می‌توانیم یک هم‌تیمی مطیع بنامیم. همیلتون نمی‌خواهد با جورج راسل که سال گذشته در گرندپری بحرین عملکرد عالی داشت در مرسدس هم‌تیمی شود.

این راننده پیشین فرمول یک افزود: لوئیس همیلتون اعتبار بسیار بالایی در مرسدس دارد و از قدرت کافی برخوردار است. او دلایل کافی برای نگه داشتن والتری بوتاس دارد. جورج راسل یک شیر واقعی و راننده جوانی است که اگر به مرسدس برود در این صورت همانند نمونه‌های زیاد دیگری شاهد مبارزه سرسخت دو راننده در یک تیم خواهیم بود. در این صورت آنها باعث موفقیت تیم دیگری در فرمول یک می‌شوند. فکر می‌کنم مرسدس در نهایت بوتاس را حفظ کند، زیرا به طور دقیق می‌دانند چه انتظاری از او دارند. هرچند دوست دارم جورج راسل را در مرسدس ببینم اما در این صورت باید نقش راننده دوم را بازی کند.
۴۱۵۴

0 نظر