استیلی: نوراللهی حق دارد به خانواده و آینده‌اش فکر کند/ قهرمانی‌های پرسپولیس ربطی به سلطانی‌فر نداشت

استیلی: نوراللهی حق دارد به خانواده و آینده‌اش فکر کند/ قهرمانی‌های پرسپولیس ربطی به سلطانی‌فر نداشت

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: احمد نوراللهی در سال‌های اخیر زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید و حق دارد به آینده و خانواده‌اش هم فکر کند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، حمید استیلی درباره وضعیت مبهم احمد نوراللهی برای ماندن در پرسپولیس، گفت: در فصل نقل و انتقالات ممکن است هر اتفاقی رخ دهد. کنعانی‌زادگان از پرسپولیس جدا شد و حالا هم بحث جدایی نوراللهی مطرح است. شنیده می‌شود این بازیکن از تیم های عربی پیشنهاد دارد.

وی عنوان کرد: نوراللهی در این سال‌ها زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و حق دارد به آینده و خانواده‌اش فکر کند. اگر این بازیکن تصمیم به جدایی گرفت نباید به او خرده گرفت. امیدوارم در صورت جدایی احمد، پرسپولیس جانشین خوبی برای او انتخاب کند و اگر هم قرار شد در پرسپولیس بماند امیدوارم باشگاه مبلغی را برای او در نظر بگیرد که زیاد ضرر نکند.

وی در خصوص اضافه شدن علیرضا ابراهیمی مدافع گل گهر به لیست پرسپولیس گفت: ابراهیمی مدافع خوبی است. معتقدم اگر یک بازیکن معمولی هم به پرسپولیس اضافه شود تبدیل به یک بازیکن فوق‌العاده خواهد شد چون کنار بازیکنان فوق‌العاده‌ای بازی می‌کند. امیدوارم پرسپولیس 80 درصد تیم فصل گذشته را حفظ کند و با اضافه شدن نفرات جدید مطمئنا باز هم شانس اصلی قهرمانی خواهد بود.

استیلی در مورد اینکه هواداران استقلال قهرمانی‌های پرسپولیس را به حمایت‌های سلطانی‌فر به این تیم ربط می‌دهند خاطرنشان کرد: در این زمینه حتی مدیران استقلال هم صحبت کردند و گفتند نگاه یکسانی به هر دو تیم وجود داشته است. پرسپولیس 5 سال با صلابت و روی شایستگی بازیکنان، کادر فنی و باشگاه قهرمان شد و این موضوع ارتباطی به وزیر ورزش و جوانان نداشت.۴۱۵۴

0 نظر