مربی گل‌گهر: هم استقلال و هم پرسپولیس مورد حمایت هستند/ فدراسیون فوتبال بیدار شود

مربی گل‌گهر: هم استقلال و هم پرسپولیس مورد حمایت هستند/ فدراسیون فوتبال بیدار شود

پایگاه خبری فوتبالی - مربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت:‌ هم استقلال و هم پرسپولیس مورد حمایت داور، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هستند.

به گزارش فوتبالی، سعید الهویی پس از شکست دو بر یک گل گهر مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: به تیم استقلال و داور بازی تبریک می‌گویم. شانس ما است در یک سال چهار بار با این تیم بازی کرده  و با چهار اشتباه واضح داوری باختیم. فوتبال روی بدش نه بلکه روی کثیفش را به ما نشان داد. برای شما سنگین است در جریان بازی اتفاقاتی می‌افتد و غیر فنی بازی را می‌بازید.

وی ادامه داد: چهار هفته در همین راهروی ورزشگاه آزادی گفتیم اگر روزی فنی ببازیم، دست‌مان بالا است و تیم حریف را تشویق می‌کنیم اما بردن با کمک داور و آن هم روی چنین اشتباه واضحی، اصلا ارزش صحبت کردن ندارد. 

مربی تیم فوتبال گل‌گهر تصریح کرد: در روزی که کرونا برای هواداران استقلال از بین رفته بود و روی سکوها پر از هوادار بود، داور شانه را با دست بازیکن گل‌گهر اشتباه گرفت و برای دست به عصا کردن یک بازیکن مهم تیم ما در ثانیه 30 به وی کارت زرد نشان می‌دهد، باختیم. امیدوارم این اتفاقات سبب بیدار شدن مسئولان فدراسیون فوتبال شود. تا وقتی VAR نیاید این داوری‌ها و اتفاقات ادامه دارد.

الهویی عنوان کرد: جالب است استقلال و پرسپولیس همدیگر را به مورد حمایت قرارگرفتن داور، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و وزارت ورزش محکوم می‌‌کنند در حالیکه هر دو تیم مورد حمایت هستند. یک روز در بازی با پرسپولیس، پنالتی ما از داخل 18 قدم را اشکان خورشیدی بیرون اعلام می‌کند و در این دیدار هم داور صحنه‌ای را که هیچ اتفاقی در آن نیفتاده پنالتی گرفته و سبب برد استقلال می شود. امیدوارم وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، کمیته داوران، سازمان لیگ، پرسپولیس و استقلال خسته نباشند.

1470

0 نظر