بایرن مونیخ به جذب مدافع برزیلی یوونتوس علاقمند است

بایرن مونیخ به جذب مدافع برزیلی یوونتوس علاقمند است

پایگاه خبری فوتبالی - گفته می شود بایرن مونیخ به مدافع کناری یوونتوس علاقه دارد اما بیانکونری ها 30 میلیون یورو درخواست کرده اند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های ایتالیایی، بایرن مونیخ، قهرمان بوندسلیگای آلمان در مورد دنیلو، مدافع برزیلی یوونتوس پرس و جو کرده است اما یوونتوس هر گونه پیشنهاد برای فروش مدافع کناری خود را رد کرده است.

بر اساس این گزارش، باواریایی ها به دنبال یک مدافع راست جدید هستند و در همین راستا یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرنی ها نیز دنیلو را به عنوان یک گزینه مناسب برای حضور در ورزشگاه آلیانز آرنای مونیخ هدف قرار داده است.

دنیلو در آگوست سال 2019 و در یک جابجایی با ژوآو کانسلو، از منچستر سیتی به تورین آمد و بازیکن پرتغالی نیز از تورین به جمع سیتیزن ها اضافه شد. دنیلو تا کنون 78 بازی برای بانوی پیر ایتالیا انجام داده است.

بازی های خوب دنیلو در رقابت های فصل قبل سری آ باعث شد تا این بازیکن بتواند تابستان امسال در ترکیب برزیل برای مسابقات کوپا آمریکا حضور داشته باشد و در هفت بازی سلسائو در چارچوب این رقابت ها از جمله بازی فینال برابر آرژانتین حاضر باشد.

یوونتوس قصد فروش بازیکن سابق رئال مادرید و منچستر سیتی را ندارد و از بایرن مونیخ خواسته تا حداقل 30 میلیون یورو برای این بازیکن 30 ساله بپردازد که این مبلغ برای بایرن بسیار زیاد خواهد بود و بر همین اساس، احتمال توقف مذاکرات بسیار زیاد است.

9404

0 نظر