علیزاده: ربیعی نهال خودش را خراب نمی‌کند/ کیانی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد

علیزاده: ربیعی نهال خودش را خراب نمی‌کند/ کیانی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد

پایگاه خبری فوتبالی- معاون باشگاه مس رفسنجان توضیحاتی را در خصوص برنامه این باشگاه در بازار نقل و انتقالات ارائه کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، علی علیزاده در خصوص پایان کار مس رفسنجان در لیگ بیستم با کسب رتبه هشتم در اولین سال حضور، اظهار داشت: خدارا شاکریم که مزد زحمات ما را در یک سال پر فراز و نشیب داد. تهمت‌ها و انگ تبانی زیادی به ما زدند اما از شرافتمان دفاع کردیم. سال سختی بود اما توانستیم در این سال به دو هدفگذاری خودمان برسیم که این مساله کار ما را در فصل جدید سخت‌تر می‌کند.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان تصریح کرد: سال سنگینی را پیش رو داریم. در اولین سال حضور هشتم شدیم و الان سطح توقعات از ما بالا رفته است. فوتبال بالا و پایین زیاد دارد و ممکن است اتفاقات خوبی برای ما نیفتد اما برای خودم به شخصه دیگر پذیرفتنی نیست که فصل بعد رتبه پایین تر از هشتم کسب کنیم.

علیزاده در مورد تعویض چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای صنعت مس و اینکه چه نوع چمنی قرار است در این زمین کشت شود، گفت: طرح طبیعی شدن چمن ورزشگاه آغاز شده و پیمانکار مشغول کار است. سعی می‌کنیم تا ابتدای فصل جدید این مساله را به اتمام برسانیم تا سرمربی ما با فراغ بال روی چمن طبیعی کارش را ادامه بدهد. مدیرعامل ما، یک مدیر پشت میز نشین نیست و خودش هر روز از روند کار بازدید می‌کند. چون شهر ما یک منطقه گرمسیری است باید از چمن مناسب استفاده کنیم و به احتمال زیاد از چمن آفریقایی استفاده خواهیم کرد.

معاون باشگاه مس رفسنجان در مورد پیشنهادات چند تیم لیگ برتری به محمد ربیعی عنوان کرد: طبیعی است وقتی یک مربی نتیجه قابل قبولی می‌گیرد، پیشنهادات خیلی خوبی دریافت می‌کند. محمد ربیعی تیمش را هشتم جدول کرده و خواهان زیاد دارد اما یک سال دیگر از قرارداد او باقی مانده است. علاوه بر اینکه با او حرفه‌ای کار می‌کنیم، اخوت برادرانه‌ و اخلاقی هم داریم. ربیعی شهروند افتخاری رفسنجان است و اگر بر فرض هم یک درصد بخواهد تصمیمی بگیرد با ما صحبت می‌کند ولی با شناختی که از او دارم قطعا در فصل جدید هم در رفسنجان خواهد بود.

علیزاده در مورد اینکه طبق قوانین موجود یک مربی به راحتی می‌تواند قراردادش را فسخ کند و آیا از نظر مالی و پرداختی مشکلی وجود ندارد، گفت: کاری به باشگاه‌های دیگر ندارم. ما پول آنچنانی نمی‌دهیم اما نظم مالی بسیار خوبی داریم که باعث می‌شود بازیکنان و اعضای کادرفنی کارشان را با فراغ بال انجام بدهند. همیشه اصول اخلاقی را هم در کنار مسائل حرفه‌ای فوتبال رعایت می‌کنیم. ربیعی تا به حال با هیچ باشگاهی این کار را انجام نداده و با ما هم انجام نمی‌دهد.  این تیم نهالی است که خودش پرورش داده و خودش هرگز آن را خراب نمی‌کند.

وی در خصوص وضعیت مهدی کیانی که  شایعاتی پیرامون حضور وی در تراکتور مطرح شده اظهار داشت: کیانی هنوز با ما صحبت نکرده ولی یک سال دیگر قرارداد دارد. ما فصل خیلی خوبی داشتیم و سعی می‌کنیم اسکلت تیم را حفظ کنیم اما اگر فردی نخواهد نمی‌توانیم او را به زور نگه داریم چون احترام متقابلی بین ما وجود دارد و کارمان را طبق مقررات انجام می‌دهیم. تلاش می‌کنیم مهره‌های مد نظر سرمربی را جذب کنیم تا در فصل جدید راحت‌تر کار کنیم. باید در نقل و انتقالات خیلی باهوش عمل کنیم. اگر بتوانیم 80-70 درصد لیست سرمربی را جذب کنیم در نقل و انتقالات برنده‌ایم. البته ربیعی هنوز لیست کتبی به من نداده است.

وی در مورد وضعیت بازیکنانی مانند محمد انصاری و محمدقاضی و اینکه قرارداد چه تعداد از نفرات تیم باید تمدید شود، گفت: انصاری با ما قرارداد دارد. قرارداد محمدقاضی باید تمدید شود. در کل قرارداد 50 درصد تیم ما دو ساله و 50 درصد دیگر یک ساله بود. یعنی حدود نیمی از تیم قرارداد ندارند و باید قرارداد آنها تمدید شود اما از این تعداد برخی در لیست سرمربی هستند و برخی نیستند. چون تیم ما در لیگ برتر تازه وارد بود، طبیعی است که برخی بازیکنان یک ساله قرارداد ببندند اما الان خیلی از بازیکنان دوست دارند به این تیم بیایند چون دارای شخصیت و احترام شده است.


7474

0 نظر