درخواست ویژه نوراللهی از پرسپولیس برای ماندن

درخواست ویژه نوراللهی از پرسپولیس برای ماندن

پایگاه خبری فوتبالی – خبرهای جدیدی درباره آخرین وضعیت مذاکره باشگاه پرسپولیس با احمد نوراللهی منتشر شده است.

به گزارش فوتبالی، نوراللهی یکی از بازیکنانی است که قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل تمام می‌شود و هنوز معلوم نیست که او در پرسپولیس خواهد ماند یا نه.

هافبک ملی‌پوش قرمزها که پیش از این پیشنهاد قطری‌اش را رد کرده بود، گویا از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد اما ترجیح او این است که در صورت توافق مالی با پرسپولیس، قراردادش را تمدید کند.

پیش از این برخی اخبار غیررسمی حاکی از آن بود که نوراللهی در صورت تمدید قراردادش با پرسپولیس، تبدیل به گرانترین بازیکن این باشگاه خواهد شد و حالا گفته می‌شود که او در صحبتی که با مدیران پرسپولیس داشته خواهان دریافت 15 میلیارد تومان برای یک فصل شده است.

شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که نوراللهی در حالی به دنبال افزایش سه و نیم برابری قراردادش شده که حاضر است بند مربوط به فسخ یکطرفه را از قراردادش حذف کند. البته باید دید موضع رسمی باشگاه پرسپولیس در این باره چه خواهد بود. فعلا که باشگاه پرسپولیس با این درخواست موافقت نکرده و قرار است مذاکرات طرفین به شکل جدی ادامه پیدا کند. 

البته صحبتهای نوراللهی پس از جشن قهرمانی نشان می دهد که اگر باشگاه پرسپولیس خواسته های او را برآورده کند، او در پرسپولیس می ماند. تمدید قرارداد نوراللهی یکی از اهداف اصلی پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی است و باید دید در روزهای آینده چه اتفاق جدیدی در این زمینه رخ خواهد داد.


1414

1415 نظر