ربیعی: برنامه 5 ساله مس در 2 سال اجرا شد/ جایگاه هشتمی را به مردم رفسنجان تقدیم می‌کنم

ربیعی: برنامه 5 ساله مس در 2 سال اجرا شد/ جایگاه هشتمی را به مردم رفسنجان تقدیم می‌کنم

پایگاه خبری فوتبالی - سرمربی مس رفسنجان عنوان کرد که برنامه پنج ساله این باشگاه در دو سال به اجرا رسید.

به گزارش فوتبالی، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: در ابتدا به مجتبی حسینی و کادر فنی ذوب آهن خسته نباشید می‌گویم. از این بابت خوشحال هستیم که توانستیم یک فوتبال پاک را به نمایش بگذاریم.

وی افزود: سعی کردیم با توجه به اینکه شش بازیکن را در اختیار نداشتیم، با جسارت، برنامه‌ریزی و تلاش بازیکنان به یک پیروزی ارزشمند برسیم. از یک بابت دیگر خوشحال هستم که طبق برنامه‌ریزی‌های سال گذشته، می‌خواستیم در سه سال به لیگ برتر صعود کنیم که در یک سال با قهرمانی در لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر، آن را اجرا کردیم.

ربیعی تأکید کرد: در لیگ برتر برنامه ما تثبیت بود و اینکه بتوانیم رتبه تک‌رقمی کسب کنیم. امروز خوشحالم که برنامه سال آینده‌مان را همین امسال اجرا کردیم. واقعیت این است که برنامه پنج ساله در مس رفسنجان در عرض دو سال به اجرا رسیده است و از تمام کسانی که در این مسیر ما را کمک کردند ممنون هستم.

سرمربی مس رفسنجان خاطرنشان کرد: این موضوع دستاورد بزرگی است و در شهری مثل رفسنجان با تمام کمبودها از نظر سخت‌افزار فکر می‌کنم شایسته لقب پدیده بوده‌ایم. شاید در مقطعی از فصل 4 شکست متوالی داشتیم و یک عده ناامید شده بودند، اما از هیات مدیره باشگاه مس و سعد محمدی تشکر می‌کنم که صبورانه و مدبرانه این مرحله را مدیریت کردند.

وی یادآور شد: خوشبختانه بعد از آن 4 مسابقه امتیازات خوبی کسب کردیم و تیم را به سمت موفقیت سوق دادیم و شاید اگر کمی بدشانسی نمی‌آوردیم و 5 امتیاز از بازی با ماشین سازی و نفت آبادان می‌گرفتیم شاید الان جایگاه بهتری را در جدول داشتیم در نهایت به تیم ذوب آهن خسته نباشید می‌گویم و سعی می‌کنم خیلی سریع‌ پروژه سال آینده را استارت بزنیم.

ربیعی در پاسخ به این سؤال که آیا ذوب آهن که امروز مقابلش بازی کردیم تیمی بود که در رده چهاردهم قرار بگیرد، گفت: من پاسخگوی خوبی برای سؤال شما نیستم چون این سؤال در باره وضعیت و شرایط تیمی است که قطعا افرادی باید آن را ارزیابی کنند که از ابتدای فصل تا انتهای آن در کنار تیم بودند. من نمی‌توانم به یکی یا دو بازی بسنده کنم، اما در اینکه این مجموعه وزین و باسابقه درخشان در فوتبال ایران است شکی وجود ندارد.

وی یادآور دارد: مجتبی حسینی را یک مربی خوب و با دانش می‌دانم. بعضی مواقع در فوتبال فراز و نشیب‌هایی ایجاد می‌شود و به همین دلیل کار سخت می‌شود. اما ذوب آهن در لیگ باقی مانده، اما اینکه این تیم باید شرایط بهتری داشته باشد هیات مدیره و مدیرانش پاسخگو هستند. در بازی امروز نه ما زیاد موقعیت ایجاد کردیم و نه ذوب آهن این کار را انجام داد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اظهار داشت: در اواخر بازی یکی دو فرصت نصفه و نیمه داشتیم اما موقعیتی به حریف ندادیم. شاید ذوب آهن در بازی امروز کمی مالکیت بیشتری داشت ولی دفاع تیمی‌مان را درست اجرا کردیم و مطمئن بودم اگر کار را به 15 دقیقه آخر برسانیم گل می‌زنیم به هر حال ذوب آهن هم استرس داشت و ان‌شاءالله این تیم در سال‌های آینده دوباره همان تیم همیشگی شود.

ربیعی خاطرنشان کرد: در یک مسابقه مفصل طی روزهای آینده در باره کل شرایط مس رفسنجان صحبت خواهم کرد ولی از طریق کنفرانس خبری مقام هشتم را به مردم شریف رفسنجان و کارگران کارخانه تقدیم می‌کنم و امیدوارم بتوانیم در سال‌های آینده نماینده خوبی در جام باشگاه‌های آسیا باشیم.

1470

18 نظر