خلعتبری: خودمان مقصر قهرمان نشدنمان هستیم/ امیدوارم فوتبالم را در سپاهان تمام کنم

خلعتبری: خودمان مقصر قهرمان نشدنمان هستیم/ امیدوارم فوتبالم را در سپاهان تمام کنم

پایگاه خبری فوتبالی - مهاجم تیم سپاهان اصفهان گفت: فکر کنم فصل بعد، فصل آخرم باشد و ان‌شاالله بتوانم فوتبالم را در سپاهان تمام کنم.

به گزارش فوتبالی، محمدرضا خلعتبری پس از برد سپاهان در دربی اصفهان اظهار داشت: می دانستیم بازی خیلی سختی داریم. متاسفانه شرایط ذوب‌آهن خوب نیست و این تیم ریشه دار نباید اینجای جدول باشد. اوایل فصل از داوری ضربه خوردند و مقداری هم بدشانس هستند. حق این تیم با داشتن مجتبی حسینی، حداقل حضور بین 8 تیم بالای جدول است.

وی افزود: شرایط ما هم در جدول طوری بود که به سه امتیاز این بازی برای امیدواری به قهرمانی احتیاج داشتیم. ذوب‌آهن در نیمه اول فوق‌العاده کار کرد و از ما بهتر بود. چند موقعیت هم داشت که تبدیل به گل نشد. توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و بازی را ببریم و سه امتیاز را بگیریم. مطمئنم ذوب آهن صددرصد هفته آخر را می‌برد و در لیگ می‌ماند.

مهاجم سپاهان در مورد رقابت نزدیک این با پرسپولیس برای قهرمانی گفت: متاسفانه خودمان در دو سه بازی امتیازات خیلی بدی را از دست دادیم. با ماشین سازی در تبریز و با نفت مسجدسلیمان و سایپا در اینجا، اگر قهرمان نشویم مقصرش خودمان هستیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم. محرم نویدکیا در فصل اول سرمربیگری سپاهان فوق‌العاده کار کرد. بازیکنان هم تلاش کردند. سه امتیاز دیگر می‌خواهیم که به 65 امتیاز مدنظرمان برسیم. مطمئنا در بازی آخر تلاش می‌کنیم به سه امتیاز برسیم.

وی افزود: باید ببینیم روز آخر چه اتفاقی می‌افتد. اگر قهرمان نشویم هم چیزی از ارزش‌های تیم کم نمی شود. فصل خیلی خوبی در کنار هم داشتیم و لذت بردیم. در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. سابقه اینطور قهرمانی را با سپاهان داریم. سایپا را بردیم، نفت تهران و تراکتور مساوی کردند و ما قهرمان شدیم. ان‌شاالله این اتفاق دوباره تکرار شود. کار سختی است ولی زیبایی‌های فوتبال به همین غیر قابل پیش بینی بودن است.

خلعتبری در مورد اینکه آیا سال آینده در سپاهان خواهد بود، گفت: طبق صحبت‌هایی که با نویدکیا و ساکت انجام دادیم اگر خدا بخواهد یک فصل دیگر قراردادم را تمدید می‌کنم. در پایان فصل تصمیم می‌گیرم که خداحافظی کنم یا ادامه بدهم. ولی فکر کنم فصل بعد، فصل آخرم باشد و ان‌شاالله بتوانم فوتبالم را در سپاهان تمام کنم.

1470

146 نظر