آغاز اردوهای برون‌مرزی باشگاه‌های قطری/ رضاییان در شمال آفریقا، خلیل‌زاده در بارسلونا و شفر در اردوی ترکیه

آغاز اردوهای برون‌مرزی باشگاه‌های قطری/ رضاییان در شمال آفریقا، خلیل‌زاده در بارسلونا و شفر در اردوی ترکیه

پایگاه خبری فوتبالی- با سفر تیم فوتبال السیلیه قطر به شهر طبرقه تونس اردوهای برون‌مرزی پیش‌فصل باشگاه‌های قطری در تابستان آغاز شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، یاران رامین رضاییان با نظر سامی الطرابلسی مربی تونسی در سال‌های اخیر اردوی خود را در این کشور عربی شمال آفریقا برپا کرده‌اند. تمرینات السیلیه از امروز در طبرقه شهری در ساحل دریای مدیترانه آغاز می‌شود و این تیم چهار یا پنج بازی تدارکاتی مقابل باشگاه‌هایی از تونس و الجزایر برگزار خواهد کرد.
تیم فوتبال السد با هدایت ژاوی هرناندز اول آگوست (دهم مرداد) راهی شهر اولوت در فاصله 100 کیلومتری بارسلونا خواهد شد، اردویی که دو هفته ادامه خواهد داشت و با انجام سه مسابقه تدارکاتی پیگیری می‌شود.

تیم الریان که شجاع خلیل‌زاده را در اختیار دارد نیز همزمان با السد دوحه را به مقصد اسپانیا ترک می‌کند و از اول آگوست وارد اردوی بارسلونا خواهد شد که البته اردوی این تیم به مدت 24 روز ادامه خواهد داشت.

الخور با هدایت وینفرد شفر آلمانی هم از سوم آگوست (12 مرداد) اردوی خودش را در ترکیه آغاز خواهد کرد و ام‌صلال هم راهی اردوی آماده‌سازی در ترکیه خواهد شد.

اردوی دو باشگاه الاهلی و الوکره که امید ابراهیمی و کنعانی‌زادگان را در اختیار دارند نیز به میزبانی کشور ترکیه در ماه آگوست برگزار خواهد شد.


6641

62 نظر