آخرین اخبار نقل و انتقالات؛ پاری‌سن ژرمن از خرید پوگبا مطمئن است/گریزمان جانشین رونالدو؟

آخرین اخبار نقل و انتقالات؛ پاری‌سن ژرمن از خرید پوگبا مطمئن است/گریزمان جانشین رونالدو؟

پایگاه خبری فوتبالی - پاری سن ژرمن در آستانه به خدمت گیری پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد قرار دارد. 

به گزارش فوتبالی، اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا داغ دنبال می‌شود و رسانه‌های انگلیسی مدعی هستند که مقصد بعدی پوگبا، لیگ فرانسه و پاری سن ژرمن خواهد بود. تلگراف مدعی است پی اس جی می‌تواند پوگبا را با مبلغی حدود چهل و سه میلیون پوند جذب کند. قرارداد پوگبا در سال آینده به پایان می‌رسد و او فعلا هیچ قصدی برای تمدید قراردادش ندارد. در حال حاضر شیاطین سخر در انتظار یک پیشنهاد رسمی از پاری سن ژرمن هستند. 

همچنین در دیگر خبر جالب امروز، اسپورت می‌گوید آینده رونالدو مقصد بعدی گریزمان را مشخص می‌کند. روزنامه اسپانیایی خبر از رفتن گریزمان به یوونتوس می‌دهد. بیانکونری در تلاش است تا ستاره فرانسوی کاتالان‌ها را به صورت قرضی به خدمت بگیرد، تا در صورت رفتن کریستیانو رونالدو سوپر استاره پرتغالی، آن‌ها جانشینش را به خدمت گرفته باشند. پاری سن ژرمن یکی از مشتری‌های ستاره سابق منچستریونایتد است. 

اوضاع مالی بلوگرانا به شدت وخیم است و آن‌ها باید در تابستان پیش رو حتما چند ستاره خود را به فروش برسانند. مشکل اصلی بارسلونا سقف دستمزدهاست و همین موضوع باعث شده تا در مسئله خرید بازیکنان جدید به مشکل بر بخورند. 

4416

540 نظر