یزدان‌دوست: مقابل سپاهان هر چه زدیم به در بسته خورد

یزدان‌دوست: مقابل سپاهان هر چه زدیم به در بسته خورد

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: در دیدار مقابل سپاهان بدشانس بودیم و موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، رضا یزدان‌دوست در مورد شکست خانگی تیمش برابر سپاهان، گفت: هدف ما در این بازی مهم چیزی جز گرفتن سه امتیاز نبود و انصافاً بازی بسیار خوبی را انجام دادیم. هدف دو تیم گرفتن سه امتیاز بود، ولی ما در این بازی موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. ما مقابل سپاهان بیشتر از همه بازی‌ها موقعیت داشتیم و متأسفانه روی یک سهل‌انگاری هم گل خوردیم و بابت این موضوع ضرر کردیم.

وی ادامه داد: ما هرچه زدیم به در بسته خورد و حتی می‌توانستیم این بازی را ببریم. اگر بگویم که مستحق برد بودیم حرفم غیرمنطقی نیست، ولی متأسفانه چند موقعیت خیلی خوب را از دست دادیم. اگر حداقل بازی مساوی می‌شد اینقدر ناراحت نمی‌شدیم.

یزدان‌دوست در واکنش به طرح این موضوع که تیمش با شکست مقابل سپاهان شانس رسیدن به جایگاه چهارم جدول را از دست داد، تصریح کرد: با این باخت کار ما خیلی سخت شد، ولی مهم این است که تلاش کنیم تا در دو بازی پایانی هم عملکرد خوبی داشته باشیم و در پایان یک جایگاه خود را به دست بیاوریم.

مدافع تیم فوتبال پدیده در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است سال آینده هم در این تیم بماند، اظهار داشت: من با باشگاه پدیده قرارداد دارم و باید دید باشگاه چه تصمیمی خواهد گرفت. امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد خیر باشد.


6641

94 نظر