معاوضه گریزمان با دیبالا آخرین گزینه بارسلونا است

معاوضه گریزمان با دیبالا آخرین گزینه بارسلونا است

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه بارسلونا به دنبال خلاص شدن از دست آنتوان گریزمان است و حالا گزینه معاوضه‌اش با پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس را پیگیری می‌کند. 

به گزارش فوتبالی، هفته گذشته اخباری مبنی بر معاوضه آنتوان گریزمان با سائول نیگز هافبک اسپانیایی اتلتیکومادرید به گوش می‌رسید. در مذاکرات دو باشگاه مادریدی و کاتالانی، بارسلونا برای وینگر فرانسوی خود تقاضای پول کرد و حالا اتلتیکو نیز از مذاکره کنار کشید. 

به نقل از مارکا، دستمزد هفتگی گریزمان برای بارسلونا یک معضل بزرگ شده و آن‌ها می‌خواهند به هر طریقی از شر آن خلاص شوند. حالا پائولو دیبالا مهاجم یوونتوس به عنوان یکی از گزینه‌ها بررسی می‌شود. روزنامه اکیپ فرانسه مدعی است که مذاکرات در سطح اولیه قرار دارد و این دو باشگاه نیز با یک دیگر رابطه دوستانه‌ای دارد. 

بارسلونا سعی در فروختن گریزمان دارد و البته این موضوع فقط به خاطر مسائل مالی است و نه فنی. فاتح جام جهانی 2018 یکی از افرادی است که در بارسا بیشترین حقوق را دریافت می‌کند. گریزمان در فصل گذشته بازی‌های زیادی را زیر نظر کومان انجام داد. او در پنجاه و یک بازی برای آبی اناری‌ها به میدان رفت و موفق به زدن نوزده گل نیز شد. 

اما در آن سو دیبالا فقط بیست بازی برای یوونتوس انجام داد و هجده بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد.

4416

587 نظر