معاینات پزشکی دمیرال در تورین انجام شد/ مدافع ترک تبار یووه را ترک می کند؟

معاینات پزشکی دمیرال در تورین انجام شد/ مدافع ترک تبار یووه را ترک می کند؟

پایگاه خبری فوتبالی - مریه دمیرال صبح امروز قبل از شروع فصل جدید تحت معاینات پزشکی قرار گرفت اما طبق گزارش ها در ایتالیا ملی پوش ترکیه ای خواهان جدایی از یوونتوس است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه فوتبال ایتالیا، مریه دمیرال، بازیکن 23 ساله باشگاه یوونتوس ایتالیا پس از حضور در یورو 2020 با تیم ملی ترکیه، قرار است به هم تیمی های خود در تورین بپیوندد تا تمرینات پیش فصل را آغاز کند. دمیرال امروز صبح در جی مدیکال (کلینیک اختصاصی باشگاه یوونتوس) تحت معاینات پزشکی قرار گرفت اما ممکن است اقامت وی در تورین کوتاه مدت باشد.

طبق گزارش رسانه های ایتالیایی، دمیرال می خواهد باشگاه را ترک کند زیرا می خواهد یک بازیکن ثابت باشد و بیشتر بازی کند و این چیزی است که ممکن است با تمایل ماسیمیلیانو آلگری به استفاده از لئوناردو بونوچی، جورجیو کیلینی و ماتیاس دلیخت در خط دفاعی بیانکونری رخ ندهد.

یوونتوس برای فروش مدافع سابق ساسولو به قیمت 30 میلیون یورو آماده است، اما همراهان این بازیکن معتقدند قیمت درخواستی بیانکونری بیش از حد بالا است. باشگاه تاتنهام انگلیس نیز اطلاعاتی در مورد دمیرال درخواست کرده بود اما به نظر می رسد این باشگاه لندنی اکنون به جذب کریستین رومرو از آتالانتا نزدیک تر است. لسترسیتی و اورتون همچنان به دفاع میانی ترک تبار علاقمندند، همچنین رم و آتالانتا.

9404

65 نظر