گزینه‌های قضاوت دربی؛ بنیادی‌فر و برادران حیدری

گزینه‌های قضاوت دربی؛ بنیادی‌فر و برادران حیدری

پایگاه خبری فوتبالی- از گزینه‌های قضاوت دربی جام حذفی رونمایی شد.

به گزارش فوتبالی، حتما در جریان هستید که پرسپولیس و استقلال، 24 تیر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و از الان گمانه‌زنی درباره داور این بازی بسیار مهم شروع شده است.

دیروز اعلام شد محمدحسین زاهدی‌فرگزینه اصلی این بازی است تا او برای اولین بار قاضی این بازی بسیار مهم شود منتهی شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که زاهدی‌فر شانسی برای قضاوت این بازی ندارد و فدراسیون فوتبال به سه گزینه برای این بازی فکر می‌کند.

گزینه اول، موعود بنیادی‌فر است که سابقه قضاوت دربی را دارد و دیداری را سوت زد که شاگردان کالدرون و استراماچونی روبروی یکدیگر قرار گرفته بودند و آن بازی به سود پرسپولیس به پایان رسید.

به جز بنیادی‌فر، برادران حیدری هم ممکن است داور این بازی شوند. پیام حیدری که بازی این هفته استقلال و تراکتور را سوت خواهد زد، فصل گذشته هم داور دربی جام حذفی بود که استقلال در ضربات پنالتی برنده آن بازی شد منتهی در دربی‌هایی که بیژن حیدری داور بوده، استقلال برنده نشده است. 

اولین قضاوت بیژن حیدری در دربی به آبان 96 برمی‌گردد که پرسپولیس با پنالتی علیپور توانست حریفش را شکست دهد. در دیگر قضاوت بیژن حیدری در دربی هم پرسپولیس با گل دقیقه 89 بشار رسن، از شکست به استقلال فرار کرد.


1984

319 نظر