شاکری: استقلال تیم پرقدرتی است اما ما دنبال برد هستیم/ قلعه‌نویی گل‌گهر را متحول کرد

شاکری: استقلال تیم پرقدرتی است اما ما دنبال برد هستیم/ قلعه‌نویی گل‌گهر را متحول کرد

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم تیم گل گهر سیرجان، استقلال را تیمی پرقدرت دانست، اما تأکید کرد برابر این تیم به چیزی جز برد فکر نمی‌کنند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، یونس شاکری مهاجم گل‌گهر سیرجان درباره آخرین وضعیت گل‌گهر و روند تمرینات این تیم در تعطیلات لیگ برتر، گفت: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد و جدا از تمرینات منظمی که پشت سر گذاشتیم چهار بازی دوستانه هم انجام دادیم. یک اردو هم در مشهد برگزار کردیم و خدا را شکر بازیکنان از لحاظ روحی و جسمی در شرایط خوبی قرار دارند.

وی در مورد تقابل با استقلال در شروع مجدد مسابقات لیگ برتر تصریح کرد:‌ طبیعتاً بازی سختی در پیش خواهیم داشت و استقلال تیم بسیار پرقدرتی است. خیلی‌ها تصور می‌کردند این تیم به دلیل برخی مشکلات و حاشیه‌ها در بازی با پدیده با مشکل مواجه می‌شود، اما دیدید که استقلال سه امتیاز را گرفت. این نشان می‌دهد در زمین مسابقه همه چیز فراموش می‌شود.

شاکری در پاسخ به این پرسش که آیا آنها مقابل استقلال برای حداقل امتیاز بازی خواهند کرد، اظهار داشت: ما در هر بازی به برد فکر می‌کنیم و فرقی نمی‌کند برابر کدام تیم قرار بگیریم. تفکرات امیر قلعه‌نویی طوری است که تیمش را فقط برای برد ارنج می‌کند. ما می‌دانیم استقلال تیم پرقدرتی است، اما مطمئناً هدفی جز برد نخواهیم داشت.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر راجع به شانس گل‌گهر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و در لیگ برتر و جام حذفی موقعیت خوبی داریم. مطمئناً شانس خودمان را برای گرفتن سهمیه امتحان می‌کنیم، ولی مسئله مهم این است که باید خوب نتیجه بگیریم و کمترین اشتباه را داشته باشیم.

شاکری درباره تمدید قرارداد با قلعه‌نویی به مدت دو سال دیگر یادآور شد: همه می‌دانند که گل‌گهر چه شرایطی داشت و امسال چه پیشرفتی کرده است. قلعه‌نویی با حضور در گل‌گهر این تیم را متحول کرد و مطمئناً تمدید قرارداد قلعه‌نویی اتفاق خوبی خواهد بود. من مطمئنم که تیم ما با امیرقلعه‌نویی همیشه در اوج خواهد بود.


۴۱۵۴

54 نظر