سفر فوتسالی عزیزی خادم به ژاپن و قطعی شدن تشکیل تیم ملی «ب»

سفر فوتسالی عزیزی خادم به ژاپن و قطعی شدن تشکیل تیم ملی «ب»

پایگاه خبری فوتبالی- با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال، تشکیل تیم «ب» فوتسال قطعی شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، تشکیل تیم «ب» برای فوتسال یکی از مواردی است که در یکی، دو سال اخیر سر و صدای زیادی در فوتسال به پا کرد و اختلافاتی را بین کمیته وقت فنی فوتسال و کادر فنی تیم ملی در پی داشت.

در زمان دبیر کلی مهدی محمدنبی در فدراسیون فوتبال، تشکیل تیم «ب» فوتسال تا بعد از برگزاری جام جهانی ۲۰۲۰ فوتسال منتفی شد؛ هرچند که مسابقات جام جهانی هم خودش یک سال به تعویق افتاد.

در نهایت و با اعلام شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فعلی فدراسیون فوتبال، تشکیل تیم ب قطعی شده است. وی در این خصوص گفت: فدراسیون فعلی حمایت همه جانبه از فوتسال را در دستور کار دارد و در این راه برنامه ریزی دقیقی انجام دادیم. همچنین در هیات رئیسه فدراسیون تشکیل تیم ملی «ب» فوتسال را مصوب کردیم و این تیم می‌تواند پشتوانه تیم ملی فوتسال ما در آینده باشد. ما همین کار را هم در تیم ملی جوانان بانوان انجام دادیم. باید از تمام ظرفیت بازیکنان استفاده کنیم.

البته عزیزی خادم اشاره نکرده که تیم ب از چه زمانی و با چه مکانیزمی فعالیت خود را آغاز می کند.

خبر دیگری فوتسالی عزیزی خادم، سفر او به ژاپن همراه با تیم ملی برای انجام دو بازی تدارکاتی است. رئیس فدراسیون فوتبال که امروز در تمرین ملی پوشان فوتسال حاضر شده بود، خطاب به بازیکنان و اعضای کادر فنی گفت: با برنامه‌هایی که در کمیته فوتسال در نظر گرفته شده، تیم ملی با بالاترین سطح آمادگی عازم مسابقات جام جهانی خواهد شد. فدراسیون فوتبال در حال پیگیری و برنامه ریزی جهت حضور تیم ملی فوتسال در ژاپن است. خودم نیز در ژاپن کنار شما هستم.


6641

17 نظر