اظهارات سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتسال در حضور رئیس فدراسیون

اظهارات سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتسال در حضور رئیس فدراسیون

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در حضور رئیس فدراسیون فوتبال آخرین شرایط این تیم را تشریح کردند.

به گزارش فوتبالی، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال امروز یکشنبه در اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال حاضر شد و دقایقی برای ملی پوشان صحبت کرد.

در جریان این بازدید، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: ابتدا جا دارد صعود تیم ملی فوتبال را به مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی قطر تبریک بگویم. چهارمین اردوی آماده سازی ما از روز چهارشنبه ۲۶ خرداد در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است. بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کرده‌ایم، در فهرست ۲۸ نفره تیم ملی ۱۱-۱۰ بازیکن جوان داریم که عملکردشان خوب بوده و به تیم ملی دعوت شده‌اند. ما همواره بهترین‌ها را به اردو دعوت می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص وضعیت بازیکنان در اردو اظهار داشت: بازیکنان در شرایط بدنسازی بودند و در شرایط تمرینات تکنیکی و تاکتیکی قرار گرفتیم فشار روی بازیکنان زیاد است. از تعداد ۲۸ بازیکنی که در نظر داریم، ۱۴ نفر برای مسابقات جام جهانی لیتوانی انتخاب می‌کنیم.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، علی اصغر حسن زاده کاپیتان تیم ملی فوتسال هم گفت: حضور رئیس فدراسیون و مسئولان در کنار بچه‌ها باعث خوشحالی است. از آغاز فعالیت فدراسیون جدید در این سه ماه که گذشت این حمایت را از نزدیک مشاهده کردیم. امیدوارم در این چند ماه باقی مانده حمایت‌ها ادامه دار باشد. بی شک برای موفقیت نیاز به تدارکات ویژه و حمایت مداوم داریم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال اضافه کرد: همانطور که مهرداد سراجی، رئیس کمیته فوتسال گفت نگاهمان فقط به داخل زمین است و نگاه خارج از زمین را برعهده مسئولین فدراسیون گذاشتیم. هدف اصلی ما حضور در جام جهانی لیتوانی است و در این راه تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد. واقعیت امر این است که انتظارات از تیم ملی فوتسال بالاست. در این مدت باید تمرکزمان را بیشتر کنیم. امیدوارم به لطف خدا و دعای خیر مردم بتوانیم در جام جهانی لیتوانی، روی سکو برویم.


6641

10 نظر