اولویت جدید کومان در نقل و انتقالات: جذب هافبک میانی

اولویت جدید کومان در نقل و انتقالات: جذب هافبک میانی

پایگاه خبری فوتبالی – عدم خرید واینالدوم توسط بارسلونا باعث شده این باشگاه با کمبود هافبک وسط مواجه شود و با توجه به اولویت کومان برای خرید یک هافبک میانی (هافبک وسط) به فکر چاره باشد.

به گزارش فوتبالی، رسانه مارکا در این زمینه نوشته کومان می‌داند که پست هافبک میانی تا چه اندازه در تیمش اهمیت فراوانی دارد. مخصوصا اینکه پدری در حال حاضر در تیم ملی اسپانیا بازی می‌کند و شاید بخاطر سنش نتواند در ابتدای فصل آینده آن طور که باید و شاید از او در ترکیب بارسلونا استفاده شود. زمانی که قرارداد دیپای رسمی شد بارسلونایی‌ها تمرکز خود را روی هافبک میانی خواهند گذاشت. بارسلونا بازیکنی می‌خواهند که کیفیت بالایی داشته باشد و در کنار دی‌یونگ، پدری و بوسکتس بتواند بدرخشد.

کومان به کارلس آلنیا و پیانیچ اعتماد ندارد و هر دو نفر در لیست خروجی هستند. ریکی پویگ در  بارسلونا می‌ماند اما کومان به او هم اعتقاد زیادی ندارد. موریبا هم با پیشنهاداتی مواجه شده و مشخص نیست در بارسلونا می‌ماند یاخیر. به همین دلیل بارسلونا که مشکلات مالی زیادی هم دارد به دنبال جذب رایگان واینالدوم بود که نتوانست این کار را انجام دهد. در حال حاضر هم میکل مرینو، هافبک تیم سوسیه‌داد به عنوان یکی از گزینه‌های مهم برای بارسلونا نام برده می‌شود اما او بند فسخ دارد و شاید بارسا نتواند مبلغ مورد نظر را پرداخت.

در نهایت باید دید بارسلونا کدام بازیکن را در پست خواهان خود جذب می‌کند.

1101

134 نظر