آرژانتین ۱-۰ اروگوئه؛ ثبت اولین پیروزی آلبی سلسته در کوپا آمریکا

آرژانتین ۱-۰ اروگوئه؛ ثبت اولین پیروزی آلبی سلسته در کوپا آمریکا

پایگاه خبری فوتبالی - آرژانتین موفق شد در دومین دیدار خود در کوپا آمریکا به پیروزی برسد.

به گزارش فوتبالی، دور دوم مرحله گروهی کوپا آمریکا بامداد روز شنبه با برگزاری دو بازی آغاز شد که در اولین دیدار شیلی موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد بولیوی عبور کند.

اما در دومین و مهم‌ترین بازی امروز، آرژانتین در ورزشگاه مانه گارینشا به مصاف اروگوئه رفت. آرژانتین در اولین دیدار خود مقابل شیلی به تساوی ۱-۱ رضایت داد و امشب اولین بازی اروگوئه در این تورنمنت بود. 

در نیمه اول آرژانتین بازی را خیلی هجومی آغاز کرد و توانست در دقیقه ۱۳ توسط گایدو رودریگز با پاس گل لیونل مسی به گل برسد. پس از این گل اروگوئه کمی جلو کشید، اما نتوانست کار خاصی انجام دهد و نیمه اول با پیروزی ۱-۰ آلبی سلسته به پایان رسید.

در نیمه دوم، اروگوئه کار را بهتر آغاز کرد، اما رفته رفته شاگردان اسکالونی توپ را در میانه میدان به چرخش در آوردند تا نتیجه را حفظ کنند. در طول نیمه دوم اروگوئه حتی نتوانست شوتی به چهارچوب دروازه آرژانتین بزند تا این دیدار با همان تک گل رودریگز در نیمه اول، ۱-۰ به سود آرژانتین پایان یابد.

مسی و یارانش با این پیروزی، چهار امتیازی شدند و موقتا به صدر جدول گروه A صعود کنند. خلاصه این بازی را در لینک خلاصه بازی آرژانتین - اروگوئه می توانید ببینید.

۴۴۱۶

320 نظر