بایرن مونیخ خرید راموس را رد کرده است؟

بایرن مونیخ خرید راموس را رد کرده است؟

پایگاه خبری فوتبالی - سرخیو راموس که 16 سال در رئال مادرید توپ می‌زد، روز گذشته به طور رسمی از رئال مادرید جدا شد و اکنون گمانه زنی ها پیرامون آینده او شروع شده است و باید دید که چه اتفاقاتی برای آینده حرفه ای او رخ خواهد داد.

به گزارش فوتبالی، از بایرن مونیخ به عنوان یکی از مقاصد احتمالی سرخیو راموس نام برده می شود اما به نظر می رسد که چند ماه پیش هم راموس و بایرن مونیخ مراوداتی داشته اند اما بایرن مونیخ خرید سرخیو راموس را رده کرده است.

به گفته کریستین فالک، خبرنگار روزنامه بیلد آلمان، چند ماه قبل و در حالی که هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ بود، سرخیو راموس به بایرن مونیخ پیشنهاد شده است چرا که راموس در سال آخر قراردادش با رئال مادرید قرار داشت و شانس تمدید قراردادش با مادریدی ها هم بسیار پایین بود و واضح بود که در مسیر جدایی است و به همین علت راموس در سبد پیشنهادات باشگاه های بزرگ اروپایی قرار داشت.

این خبرنگار در ادامه گزارش خود می گوید که سرخیو راموس پس از اینکه به سران بایرن مونیخ پیشنهاد شد، هانسی فلیک و سایر مدیران بایرن، تمایلی به خرید او نشان ندادند و بدین ترتیب بسیار بعید به نظر می رسد که راموس راهی بایرن مونیخ شود و پاریسن ژرمن و باشگاه های لیگ برتر انگلیس شانس بیشتری دارند.

1470

294 نظر