حسینی: لیگ امسال بیش از حد ما را اذیت کرد/ با حمایت مسئولان انگیزه تیم بیشتر می‌شود

حسینی: لیگ امسال بیش از حد ما را اذیت کرد/ با حمایت مسئولان انگیزه تیم بیشتر می‌شود

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: امسال بیش از حد اذیت شدیم اما امیدوارم این لیگ با خیر و خوشی به پایان برسد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، ساسان حسینی در خصوص شرایط نفت مسجد سلیمان در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: طبق برنامه کادرفنی تمرینات خوبی را در تهران پشت سر گذاشتیم. الان برای اینکه به شرایط آب و هوایی و گرمای اهواز عادت داشته باشیم، در مسجد سلیمان هستیم  تا تمریناتمان را ادامه بدهیم. تلاش می‌کنیم تا روز بازی مقابل فولاد به شرایط ایده‌آل برسیم.

مهاجم نفت مسجدسلیمان در مورد حضور محمود فکری روی نیمکت این تیم و نتایج خوبی که در سه بازی با هدایت این مربی به دست آوردند، گفت: با حضور محمود فکری شوک مثبتی به تیم وارد شد. الان بچه‌ها انگیزه خاصی دارند و توانستیم با برنامه‌هایی که در نظر گرفته شد، امتیازات خوبی را به دست بیاوریم.

وی تصریح کرد: با 7 امتیاز از سه بازی و بدون گل خورده خداراشکر شرایطمان در جدول بهتر شد و به کسب رتبه تک رقمی در پایان فصل امیدواری بیشتری پیدا کردیم. ان‌شاالله با شروع دوباره لیگ بتوانیم در بازی‌های باقی مانده هم نتایج خوبی بگیریم و آخر فصل دل هواداران را با کسب جایگاهی خوب در جدول شاد کنیم.

حسینی در خصوص اینکه در ابتدای فصل گلزنی‌های او توجهات را جلب کرد اما در هفته‌های اخیر کمتر شاهد این اتفاق بودیم، گفت: تیم ما جوان است و به خاطر سبک تدافعی که داریم کمتر موقعیت نصیبمان می‌شود. البته مقابل مس رفسنجان گلزنی کردم و بازی قبلی مقابل ماشین سازی هم محروم بودم اما گلزنی من مهم نیست. مهم نتیجه گیری تیم است. وقتی تیم نتیجه و امتیاز می‌گیرد همه شاد هستیم. همه از جان و دل برای موفقیت تیم مایه می‌گذارند. امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم و اتفاق خوبی را برای مردم مسجد سلیمان رقم بزنیم.

مهاجم نفت مسجد سلیمان در مورد وقفه‌های مسابقات لیگ برتر که برای این تیم طولانی‌تر از سایرین شد، عنوان کرد: فکر می‌کنم برای ما به خاطر حضور فولاد در لیگ قهرمانان آسیا این اتفاق افتاد و وقفه بلندی داشتیم. تقریبا در 2 ماه فقط 2 بازی کردیم. این اتفاق به تیم ضربه می‌زند. آماده و سرحال نگه داشتن تیم در این شرایط کار سختی است و بازیکنان از شرایط مسابقه دور می‌شوند.

وی افزود: اتفاق بدی است که افتاده اما به هرحال برنامه ریزی اینطور است و کاری از دست ما ساخته نیست. لیگ امسال طولانی شد و بیش از حد اذیت شدیم با اینحال امیدوارم این فصل به خیر و خوشی تمام شود و فصل آینده، لیگ بهتری را داشته باشیم و شاهد این مشکلات نباشیم.

حسینی گفت: الان شرایط جدول حساس شده و تیم‌ها به هم نزدیک هستند. مشکلاتی داریم و امیدواریم مسئولین از تیم حمایت کنند تا با روحیه مضاعف در ادامه مسابقات امتیاز بگیریم و سهمیه شهر مسجد سلیمان را حفظ کنیم. قطعا کمک‌های مسئولان انگیزه‌های تیم را بیشتر می‌کند و می‌توانیم از این مقطع و جایگاه حساس خارج شویم.

6641