از دعوا تا آشتی؛ قصه رفاقت رحمتی و منشا

از دعوا تا آشتی؛ قصه رفاقت رحمتی و منشا

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان و مهاجم سابق استقلال در حاشیه تمرین تیم فوتبال پدیده، برخورد گرم و صمیمی با یکدیگر داشتند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، روز گذشته تمرین تیم فوتبال پدیده در شرایطی برگزار شد که در آغاز تمرین شاگردان مهدی رحمتی، مواجه با حضور بازیکنان گل‌گهر سیرجان در زمین تمرینی ورزشگاه امام رضا(ع) بودند و تقارن پایان تمرین گل‌گهری‌ها با آغاز تمرین تیم فوتبال پدیده باعث شد تا برخورد گرم و صمیمی میان بازیکنان دو تیم و هم‌چنین کادرفنی آن‌ها شکل گیرد.

در گوشه‌ای از زمین امیر قلعه‌نویی سرمربی باتجربه گل‌گهر دقایقی را با مهدی رحمتی سرمربی تیم فوتبال پدیده انجام دادند؛ یکی دیگر از اتفاقات جالب تقابل بازیکنان گل‌گهر و پدیده، خوش و بش گرم مهدی رحمتی با گادوین منشا و میلاد زکی‌پور استقلالی‌های سابق که این روزها در گل‌گهر سیرجان توپ می‌زنند، بود.

تصویری که می‌تواند برای هواداران استقلال تداعی‌کننده خاطره تلخ پنالتی دربی 90 باشد؛ صحنه‌ای که باعث اختلاف عمیق میان مهدی رحمتی و گادوین منشا شد اما گویا آن‌ها خاطره تلخ گذشته را فراموش کردند و حالا رفاقت گرم و صمیمی میان‌شان برقرار است.


6641

51 نظر