حسینی: علیه حاج صفی هجمه رنگی ایجاد شد

حسینی: علیه حاج صفی هجمه رنگی ایجاد شد

پایگاه خبری فوتبالی - هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: سربلندی تیم ملی سربلندی همه ما است و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

به گزارش فوتبالی، سید محمدرضا حسینی پس از تساوی سپاهان مقابل مس رفسنجان در بازی دوستانه اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی در کردان داشتیم. دو بازی خیلی خوب برگزار کردیم. چند مصدوم و ملی پوش داشتیم اما با همین نفرات فعلی بازی‌های خوبی برگزار کردیم. در بازی‌های دوستانه بیشتر کیفیت و فشار کارهای فنی‌ مهم است.

هافبک سپاهان در مورد اینکه براس قهرمانی در لیگ برتر، تنه به تنه با پرسپولیس حرکت می‌کنند، گفت: نباید به آخر لیگ فکر‌ کنیم. باید پس از هر بازی به بازی بعدی فکر کنیم. کسب ۳ امتیاز در هر بازی مهم و هر مسابقه برای ما یک فینال است.‌ همه بازی‌ها سخت، نفسگیر و پرهیجان هستند. از این هیجان و شرایط موجود لذت می‌بریم. امیدوارم بازی‌های خوبی انجام بدهیم که هواداران آخر فصل از ما راضی باشند. ان‌شاالله امسال یک یا دو جام به اصفهان ببریم.

وی در مورد که انتقاداتی به لیست تیم ملی مطرح شد و برخی معتقدند سپاهان می‌توانست بازیکنان بیشتری را در تیم‌ملی داشته باشد، عنوان کرد: ‌به نوبه خودم برای تیم ملی کشورم آرزوی‌ موفقیت می‌کنم. سربلندی تیم ملی سربلندی همه‌ ما است. در‌ مورد دعوت شدن یا نشدن به تیم ملی صحبتی ندارم.

حسینی افزود: تیم‌ملی در این دو بازی خوب و باهوش بازی کرد. مقابل بحرین با آن شرایط جوی و کارهای رسانه‌ای که انجام داده بودند، همه بازیکنان خوب کار کردند. تاکتیک خوب و برد لذت بخشی داشتیم. امیدوارم بچه‌ها با همین قدرت به کارشان ادامه بدهند که به عنوان تیم اول از این گروه صعود کنیم.

هافبک سپاهان در مورد هجمه‌هایی که پس از بازی با بحرین علیه احسان حاج‌صفی ایجاد شد، گفت: او قطعا نیازی به صحبت کردن من ندارد. کاپیتان تیم ملی و سپاهان است. حاج صفی وزنه بزرگی برای تیم ملی است که می‌تواند در بازی‌های حساس گره بازی را به عنوان یک لیدر و رهبر، باز کند. اگر این شرایط، هجمه رنگی و شیطنت‌ها نباشد خیلی بهتر است. امیدوارم این مسائل به تیم ملی ضربه نزند و تکرار نشود تا به راحتی از گروه صعود کنیم و در مراحل بعدی هم با اقتدار و  پر قدرت ظاهر شویم.

1470