برنامه ترابی برای مدافعان عراق (عکس)

برنامه ترابی برای مدافعان عراق (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- جانشین احتمالی وحید امیری در ترکیب تیم ملی، می‌تواند نقش بسیار مهمی در بازی حیاتی تیم ملی مقابل عراق داشته باشد.

به گزارش فوتبالی، مهدی ترابی در هر دو بازی قبلی تیم ملی، یکی از تعویضهای تاثیرگذار اسکوچیچ بود. او در بازی با هنگ گنگ و روی گل سوم تیم ملی، لقمه را برای کریم انصاری‌فرد آماده کرد و جلوی بحرین هم وقتی به میدان آمد، مجددا روی گل سوم تیم ملی رد پای او دیده شد و با گرفتن توپ از مدافع بحرین، توپ را به نوراللهی سپرد تا او طارمی را در موقعیت گلزنی قرار دهد.

ترابی که در بازگشت به پرسپولیس، خیلی زود تبدیل به یکی از کلیدی‌ترین – اگر نگوییم کلیدی‌ترین بازیکنان تیم یحیی گل‌محمدی شده است و در لیگ قهرمانان نمایش بسیار خوبی داشت، در تیم دراگان اسکوچیچ هم می‌تواند با استفاده از تکنیک بالایش و همچنین قدرت پاسوری مثال‌زدنی‌اش شب سختی را برای مدافعان عراقی رقم بزند.

در صورتی که ترابی جلوی عراق به میدان برود – که احتمالش بسیار بالاست –مثل همین عکسی که عکاس سایت فدراسیون فوتبال از او ثبت کرده، می‌تواند به خوبی از سد مدافعان حریف عبور کند و برای خودش و مهاجمان تیم ملی موقعیت درست کند تا تیم ملی با پیروزی در آن بازی، به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شود.

1984

576 نظر