بمب خبری سال منفجر می شود/ پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی تاتنهام به پورتو و طارمی؟

بمب خبری سال منفجر می شود/ پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی تاتنهام به پورتو و طارمی؟

پایگاه خبری فوتبالی- ظاهرا باشگاه تاتنهام انگلیس حاضر به پرداخت 60 میلیون یورو به باشگاه پورتو و مهدی طارمی برای جذب مهاجم ایرانی این باشگاه پرتغالی شده است.

به گزارش فوتبالی، یک خبرنگار پرتغالی در توییترش اعلام کرده باشگاه تاتنهام انگلیس برای جذب مهاجم ایرانی پورتو وارد عمل شده است.

تاتنهام برای جلب نظر مهدی طارمی حاضر به پرداخت مبلغ ویژه ای برای خرید این بازیکن است. این باشگاه پیشنهاد پرداخت 60میلیون یورو را به باشگاه پورتو و مهدی طارمی داده و با این رقم به دنبال جلب نظر این باشگاه پرتغالی برای جذب این مهاجم گلزن است.

مهدی طارمی که امشب با برنامه فوتبال 120 گفت و گو می کرد این خبر را نه تایید کرد و نه رد ولی گفت به دنبال موفقیت های بیشتر در فوتبال اروپا است.

زدن 16 گل و رساندن 15 گل به هم‌تیمی‌ها در لیگ سختی مثل لیگ پرتغال، آن هم برای فوتبالیستی که در شروع فصل نیمکت‌نشین بوده، یک دستاورد بی‌نظیر است. مهدی طارمی در تابستان گذشته از ریو آوه به پورتو ملحق شد و سرمربی تیم مدتی حاضر به استفاده از او در ترکیب اصلی نبود اما او حالا در پایان فصل نه فقط بهترین بازیکن این باشگاه، بلکه موثرترین مهره سوپرلیگ پرتغال شده است.

 به جز درخشش خیره‌کننده در لیگ، مهدی در لیگ قهرمانان فوق‌العاده نشان داد. گل فراموش نشدنی او به یوونتوس و البته قیچی استثنایی به چلسی، لحظه‌هایی رویایی در کارنامه این فصل ستاره بوشهری بودند.

حالا این مهاجم گلزن با پیشنهاد ویژه تاتنهام برای حضور در این تیم روبه رو شده است که این می تواند آغاز پیشنهادهای مهاجم ایرانی پورتو باشد. البته اگر خبر درست باشد، این 60 میلیون یورو به طارمی نمی رسد و البته باید دید نحوه انتقال و قرارداد بستن و سهم پورتو چقدر است. از این دست اخبار هم همیشه برای سردار آزمون مطرح می شود اما در نهایت به جایی نمی رسد و می بینید که آزمون در زنیت مانده و سالهای سال است انتقال های او به لیورپول، تاتنهام، سویا، لاتزیو و دیگر تیم ها در حد خبر می ماند. البته این دست اخبار قیمت آزمون را در زنیت بالا می برد و شاید انتشار این خبر هم برای مهدی طارمی، منجر به بالارفتن قیمت او در پورتو و ماندنش در این باشگاه موفق پرتغال باشد.

7655

2921 نظر