دیدار عزیزی خادم با بذرپاش درباره مشکلات فوتبال/ تشکیل ۲ تیم حقوقی در پرونده شستا

دیدار عزیزی خادم با بذرپاش درباره مشکلات فوتبال/ تشکیل ۲ تیم حقوقی در پرونده شستا

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس فدراسیون فوتبال دیداری با مهرداد بذرپاش، رئیس دیوان محاسبات کشور داشت و درباره مشکلات فوتبال با او گفت‌وگو کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیگیری و حل و فصل پرونده‌های حقوقی برجای مانده از مدیریت ادوار گذشته فدراسیون، یکی از مهم‌ترین سیاست‌های مدیریت مجموعه برای برگرداندن آرامش به فوتبال و حرکت بر ریل قانون است. طولانی شدن زمان رسیدگی به چندین و چند پرونده حقوقی و حتی عدم رسیدگی مناسب به آنها بحران‌های بسیار بزرگی را برای فوتبال ایران به وجود آورده است.

در چنین فضایی رئیس فدراسیون فوتبال با هماهنگی و رایزنی‌های صورت گرفته، به دیوان محاسبات رفت و جلسه‌ای با رئیس کل آن برگزار کرد. در این جلسه که فضایی کاملاً صمیمانه و حمایتی از فوتبال داشت، شهاب‌الدین عزیزی خادم درباره مشکلات رخ داده برای فدراسیون، نکاتی را با مهرداد بذرپاش مطرح کرده و درخواست مساعدت و حمایت داشت و رئیس کل دیوان محاسبات کشور هم راهکارها و مشاوره‌هایی برای برون رفت از مشکلات به رئیس فدراسیون ارائه کرد.

اتفاق بسیار مهم این نشست قول مساعدت مهرداد بذرپاش به فدراسیون برای پیگیری پرونده اختلاف حقوقی فدراسیون فوتبال و شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی بود. در این جلسه توافق شد که به خاطر شرایط خاص فوتبال کشور و مسابقات جام جهانی و همچنین روال حقوقی که این پرونده داشته، 2 تیم حقوقی خبره تعیین شوند و در 2 ماه آینده اتفاقات مربوط به این پرونده را مورد بازنگری قانونی قرار بدهند تا طرفین به نقطه نظر مشترک برای حل بحران به وجود آمده برسند.


7474

27 نظر