فنونی‌زاده: شاهین بندرعامری به ما گل زد استقلال نه!

فنونی‌زاده: شاهین بندرعامری به ما گل زد استقلال نه!

پایگاه خبری فوتبالی - پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاهین بندرعامری دسته دومی به پرسپولیس گل زد اما استقلال نتوانست به پرسپولیس گلی بزند!

به گزارش فوتبالی، مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس مورد برد 4 بر یک پرسپولیس مقابل شاهین بندرعامری اظهار داشت: ابتدا باید به فوتبال خوب بوشهر تبریک بگویم. شاهین بندرعامری تیمی از این استان است که فوتبال بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. مردم خونگرم بوشهر باید به تیم خود به دیده احترام نگاه کنند. تیم شاهین بندرعامری در لیگ دسته دوم حضور دارد و سه رده پایین‌تر از تیم ماست ولی بازی  خوبی به ویژه در نیمه اول به نمایش گذاشت.

وی با اشاره به شرایط تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس هم بعد از گلی که دقیقه 6 زدند حریف را دستکم گرفتند اما شاهین یک گل خوب به پرسپولیس زد. شاهین بندرعامری دسته دومی به پرسپولیس گل زد اما استقلال نتوانست به پرسپولیس گلی بزند! هرچند پرسپولیس باید بداند که جام حذفی جام شگفتی‌هاست و اولین اشتباه ممکن است آخرین اشتباه شود.

فنونی زاده تصریح کرد: شاید اگر شاهین به دنبال ضد فوتبال بود و ممکن بود مسابقه به وقت اضافه کشیده شود. در نیمه اول برخی بازیکنان ذخیره پرسپولیس در حدو اندازه خود ظاهر نشدند. در نیمه دوم با حضور نفراتی چون ترابی و امیری شرایط تیم بهتر شد و 4 گل زدیم. پرسپولیس در جام حذفی هم مدعی قهرمانی است. در مرحله بعد هم باید ببینیم که پرسپولیس با کدام تیم به قید قرعه روبه رو می‌شود.

1470

2025 نظر