داستان بقا و سقوط در لیگ برتر فوتسال/ تیم محبوب شمال ماندنی شد

داستان بقا و سقوط در لیگ برتر فوتسال/ تیم محبوب شمال ماندنی شد

پایگاه خبری فوتبالی- تیم محبوب فوتسال ایران در شمال کشور در لیگ برتر ماندنی شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، تنها ۲۴ ساعت پس از قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال و ناکامی دو تیم گیتی پسند و سن ایچ در کورس با نارنجی پوشان تبریزی، داستان اشک‌ها و لبخندها در پایین جدول لیگ برتر فوتسال به راه افتاد.

جایی که در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌های گروه پلی آف سقوط، بقای شهروند ساری و سقوط ایمان شیراز قطعی شد.

شهروند ساری تیمی که با تماشاگرانش مشهور است این فصل و در سالن‌های خالی کار سختی داشت و سرنوشتش به جنگ برای بقا گره خورد.

البته مشکلات مالی هم مزید بر علت شد تا ساروی‌ها در نهایت برای ماندن در لیگ برتر وارد گروه پلی آف سقوط شوند.

این تیم پس از طی کردن سه بازی ابتدایی با اضافه شدن رضا لک به عنوان مدیرفنی متحول شد و در نهایت بازی حساس خود را در هفته پنجم این رقابت ها از اهورا بهبهان برد تا در فاصله یک هفته مانده به پایان بازی‌ها، بقایش در لیگ برتر را قطعی کند.

کیلومترها دورتر از ساری که خنده و شادی برقرار بود در شیراز تیم ایمان که این فصل عملکرد بدی داشت در نهایت طعم تلخ سقوط را چشید.

این تیم که برای ماندن در لیگ باید هر دو بازی باقیمانده خود را می برد در مصاف خانگی این هفته از کوثر اصفهان شکست خورد تا با این نتیجه به دسته پایین‌تر سقوط کند و اشک‌ها در سالن ابوالفتحی شیراز سرازیر شود.

داستان اشک‌ها و لبخندها در لیگ برتر همچنان ادامه داد. گرچه تکلیف قهرمان و یک تیم سقوط کننده مشخص شده اما هنوز این بازی‌ها پایان نیافته و در هفته پایانی از بین اهورای بهبهان و کوثر اصفهان یک تیم در لیگ برتر ماندنی می‌شود و یک تیم سقوط خواهد کرد.

با توجه به وضعیت جدول شرایط برای بقای اهورا بهتر است و این تیم اگر در بازی خانگی خود ایمان شیراز را شکست دهد به طور قطع در لیگ خواهد ماند اما هر نتیجه دیگری شاید شرایط این تیم جنوبی را دشوار کند.


6641

8 نظر