برد پرگل رئال مادرید مقابل گرانادا و امیدواری به فتح لالیگا

برد پرگل رئال مادرید مقابل گرانادا و امیدواری به فتح لالیگا

پایگاه خبری فوتبالی - در این هفته از رقابت های لالیگا، رئال مادرید موفق شد در ورزشگاه لوس کارمنس با نتیجه 4 بر 1 به پیروزی برسد و هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد. مادریدی ها یک بازی خوب و روان ارائه دادند و توانستند گرانادا را شکست دهند. اکنون آن ها دوباره به اتلتیکو مادرید نزدیک شدند و یک لغزش و تساوی از این تیم در هفته های آینده کافی است تا رئال مادرید بتواند صدرنشین شود. باید دید که در دو بازی آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

به گزارش فوتبالی، در این بازی گل اول رئال مادرید را لوکا مودریچ روی پاس زیبای میگل گوتیرز به ثمر رساند. گوتیرز به عنوان یک مدافع چپ جوان، در غیبت مندی و مارسلو به خاطر مصدومیت در ترکیب رئال مادرید قرار گرفته بود و بازی خوبی از خود ارائه داد. گل دوم رئال مادرید را هم رودریگو گوئس به ثمر رساند.

در نیمه دوم این دیدار گرانادا توسط خورخه مولینا 39 ساله یکی از گل ها را جبران کرد اما در ادامه بازی اودریوزولا و کریم بنزما برای رئال مادرید گل های سوم و چهارم را زدند تا خیال زیدان و هواداران رئال مادرید راحت شود و اکنون باید دید که در دو بازی باقی مانده از لالیگا چه می‌شود.

1470

494 نظر