بایرن مونیخ از خرید مهاجم دورتموند کنار کشید

بایرن مونیخ از خرید مهاجم دورتموند کنار کشید

پایگاه خبری فوتبالی - اولیور کان اسطوره و مدیر باشگاه بایرن مونیخ، خرید ارلینگ هالند ماشین گلزنی دورتموند را در حال حاضر غیر قابل تصور خواند. 

به گزارش فوتبالی، ارلینگ هالند در ژانویه سال 2020 از ردبول سالزبورگ به بروسیا دورتموند پیوست و از آن موقع توانسته خودش را به عنوان یکی از بهترین مهاجمان دنیا معرفی کند. تیم‌های بزرگ اروپایی همچون رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی، چلسی و منچستریونایتد در یک سال گذشته به هالند لینک شده‌اند. بایرن مونیخ نیز در میان طرفداران این بازیکن قرار دارد، اما اولیور کان صراحتا اعلام کرد که آن‌ها توانایی پرداخت مبلغ خرید او را در این بحران اقتصادی ندارند. 

به نقل از سایت گل، اولیور کان مدیر باشگاه بایرن مونیخ که در اواخر سال 2021 به عنوان جانشین رومنیگه، رئیس این باشگاه خواهد شد، در این باره گفت: "معذرت می‌خواهم. اما اگر کسی راجع به خرید هالند حرف زده است، پس درک درستی از شرایط کنونی ندارد. ما باید چیزی در حدود 100 میلیون یورو به دورتموند پرداخت کنیم و این خرید هالند را غیر ممکن می‌کند. در حال حاضر توانایی پرداخت چنین مبلغی را نخواهیم داشت."

کان در ادامه افزود: "در حال حاضر ما نیازی نداریم که به هالند فکر کنیم. روبرت لواندوفسکی عملکرد فوق العاده‌ای در خط حمله دارد و تا چند سال نیز می‌تواند این روند را حفظ کند."

4416

262 نظر