استقلال صفر - ذوب آهن 2/ آبی ها همه چیز را فدای دربی کردند/ سه امتیاز استقلال، ذوب شد

استقلال صفر - ذوب آهن 2/ آبی ها همه چیز را فدای دربی کردند/ سه امتیاز استقلال، ذوب شد

پایگاه خبری فوتبالی- دیدار برگشت دو تیم استقلال و ذوب آهن در لیگ بیستم با برتری 2 بر صفر تیم مهمان به پایان رسید.

به گزارش فوتبالی، در این دیدار که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، در همان ابتدای بازی محمدزاده با ضربه سر خود، ذوب آهن را پیش انداخت تا بازی در نیمه اول با همین نتیجه به سود تیم اصفهانی به پایان برسد.
در نیمه دوم، فرهاد مجیدی بازی هجومی تری نسبت به نیمه اول را در دستور کار تیم خود قرار داد تا بتواند نتیجه را جبران کند. اما روی اشتباه عارف غلامی در میانه میدان، میلاد جهانی صاحب توپ شد و با به ثمر رساندن گل دوم ذوب آهن، کار را برای استقلال تمام کرد تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد و شاگردان مجتبی حسینی موفق شوند 3 امتیاز این دیدار را در ورزشگاه آزادی به دست آورند.

یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

استقلال – ذوب آهن   ساعت 22.15


ترکیب استقلال

رشید مظاهری، سید احمد موسوی، سیاوش یزدانی، محمد نادری، عارف غلامی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته، مهدی قایدی، هرویه میلیچ، سبحان خاقانی و آرش رضاوند


ترکیب ذوب آهن

شهاب گردان ، وحید محمدزاده، عبدالله حسینی، میلاد جهانی ، مسعود ابراهیم زاده، رضا محمودآبادی ، پیمان رنجبری، محمدعلی کاظمی، سینا اسدبیگی ، محمد سلطانی مهر و مجتبی حق دوست


شرح گل

استقلال صفر – ذوب آهن یک (دقیقه 6: وحید محمد زاده): یک ضربه خطا چسبیده به خط طولی زمین برای ذوب آهن به دست آمد که ارسال حقدوست با ضربه سر محمد زاده همراه شد و او گل نخست را برای ذوبی ها به ثمر رساند.

استقلال صفر – ذوب آهن 2 (دقیقه 59: میلاد جهانی): اشتباه عارف غلامی در میانه میدان و توپ گیری عالی حقدوست، یک ضدحمله را به ذوبی ها تقدیم کرد که میلاد جهانی با شلیکی دیدنی از پشت محوطه جریمه گل دوم را برای ذوب آهن به ثمر رساند.کارت زرد

استقلال: آرش رضاوند (24)

ذوب آهن: رضا محمودآبادی (15)/ پیمان رنجبری (45)/ محمدعلی کاظمی (51)


تعویض‌ها

استقلال: مهدی مهدی پور به جای آرش رضاوند (46)/ ارسلان مطهری به جای سبحان خاقانی (53)/ آرمان رمضانی به جای هروویه میلیچ (65)/ سعید مهری به جای مسعود ریگی (89)

ذوب آهن: محمد قریشی به جای رضا محمودآبادی (46)/ علی خداددی به جای میلاد جهانی (75)/ مهرداد قنبری به جای مجتبی حقدوست (86)/ دارکو بیدوف به جای پیمان رنجبری (93)


دقایق حساس

دقیقه 11: ارسال خوب سیداحمد موسوی از سمت راست به روی دروازه با ضربه سر شیخ دیاباته همراه شد که توپ خطرناک او را شهاب گردان به زیبایی با یک دست مهار و راهی کرنر کرد.

دقیقه 27: شوت محکم ریگی از پشت محوطه جریمه را شهاب گردان مهار کرد.

دقیقه 30: حرکت خوب تیمی آبی پوشان و پاس سبحان خاقانی در درون محوطه جریمه به شیخ دیاباته رسید که شوت این بازیکن را شهاب گردان از زیر طاق درآورد و راهی کرنر کرد. پس از ارسال کرنر نیز توپ در پشت محوطه جریمه به ریگی رسید که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55: یک کرنر ارسالی به روی دروازه نصیب ارسلان مطهری شد و این بازیکن پس از یک چرخش، ضربه اش را به سمت دروازه زد که گردان به راحتی آن را مهار کرد.
دقیقه 58: حرکت بسیار خوب نادری از سمت چپ و ارسال او به روی دروازه با ضربه مطهری در دهانه دروازه همراه شد که گردان به زیبایی مانع از گلزنی استقلال شد و توپ را راهی کرنر کرد. 

دقیقه 70: ارسال بسیار خوب ارسلان مطهری به روی دروازه در حالی به دیاباته رسید که هیچ بازیکنی از ذوب آهن در کنار او نبود ولی ضربه سر این بازیکن را گردان خیلی راحت مهار کرد.

دقیقه 73: حرکت خوب نادری از چپ در دهانه دروازه به رمضانی رسید ولی توپ از بین پاهای این بازیکن عبور کرد و به دیاباته رسید که شوت مهاجم اهل مالی استقلال را گردان دفع کرد.

دقیقه 76: ارسال یک توپ بلند در سمت چپ به قایدی رسید و ارسال عالی این بازیکن در محوطه 6 قدم به دیاباته رسید ولی این بازیکن دروازه تقریبا خالی ذوب آهن را نتوانست باز کند.

دقیقه 80: نفوذ خوب قایدی به درون محوطه جریمه و پس از چند بار سر توپ زدن، این بازیکن با یک شوت دروازه ذوب آهن را تهدید کرد که توپ پس از برخورد به سر مدافع اصفهانی ها به بیرون رفت.

دقیقه 82: یک ضربه کاشته برای استقلال به دست آمد که شوت محکم مهدی پور را گردان راهی کرنر کرد.

دقیقه 83: یک ارسال بلند به روی دروازه با ضربه سر آرمان رمضانی همراه شد و ارسلان مطهری در مصافی تک به تک با گردان قرار گرفت که شوت محکم این بازیکن در موقعیتی بسیار خطرناک، از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 89: دیاباته پس از یک چرخش درون محوطه جریمه توپ را موسوی سپرد اما شوت این بازیکن را گردان دور کرد.6641

5208 نظر