جلالی: مقابل ماشین‌سازی غافلگیر شدیم

جلالی: مقابل ماشین‌سازی غافلگیر شدیم

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: نداشتن تمرکز و غافلگیری در لحظات پایانی دیدار با ماشین‌سازی سبب شد برد را از دست بدهیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، ابوالفضل جلالی درباره تساوی 2 بر 2 تیم فوتبال سایپا مقابل ماشین سازی در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و تیم ما رو به جلو بازی کرد. از ابتدا برای کسب 3 امتیاز به زمین رفتیم اما روی یک غافلگیری در لحظات پایانی گل تساوی را دریافت کرده و برد را از دست دادیم.

وی افزود: قطعا باید در تمام دقایق بازی تمرکز بیشتری داشته باشیم و با توجه به شرایط حساس سایپا در جدول این غافلگیری‌ها تا حدی ما را اذیت می‌کند. البته مقابل ماشین سازی شانس با ما یار نبود. ان‌شاءالله به مرور وضعیت سایپا بهتر می‌شود. شب گذشته کل بازی دست ما بود و خیلی خوب موقعیت ایجاد کردیم، اما نداشتن تمرکز در لحظات پایانی سبب از دست دادن پیروزی شد.

مدافع تیم فوتبال سایپا در باره این که آیا گل اول این تیم مقابل ماشین سازی به نام خودش ثبت شد، گفت: دقیق صحنه را ندیدم و متوجه نشدم آن کرنر با پای بازیکن حریف خورد یا مستقیم وارد دروازه شد. البته اگر اشتباه نکنم داور گل را به اسم من ثبت کرد.

جلالی درباره حضور فراز کمالوند در تیم سایپا توضیح داد: وی قبل از بازی با ماشین سازی تنها 3 جلسه در تمرین سایپا حضور داشت. این مسابقه تمام شد و برای دیدار با پیکان فرصت بیشتری برای تمرین کردن زیر نظر این مربی داریم. از زمانی که کمالوند به تیم ما آمده شرایط تا حدی بهتر شده و مقابل ماشین سازی هم فوتبال رو به جلویی انجام دادیم. دو گل هم به ثمر رساندیم.

وی با اشاره به اهمیت دیدار بعدی سایپا مقابل پیکان عنوان کرد: اکنون تمرکزمان روی این دیدار است و امیدوارم در فرصت 7-6 روزه تا آن مسابقه تمرینات بهتری انجام داده و نتیجه خوبی کسب کنیم. امیدوارم با برنامه‌ریزی کادر فنی و تلاش بازیکنانمان شرایطمان بهتر شود.

مدافع سایپا در باره شانس بقای این تیم در لیگ برتر گفت: این حرف‌ها مطرح نیست و اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم. می‌خواهیم با تمام وجود بازی کنیم تا سایپا رتبه خوبی در جدول به دست آورد. شک نکنید تیم ما این فصل در لیگ برتر می‌ماند.

جلالی در باره این که آیا می‌تواند برای حضور در اردوی جدید تیم ملی هم نظر دراگان اسکوچیچ را جلب کند، اظهار داشت: لطف خدا بود که برای بازی با سوریه به اردوی تیم ملی دعوت شده و بازی کنم. انگیزه خیلی بیشتری دارم و با تمام وجود برای سایپا کار می‌کنم تا با ارائه بهترین عملکرد بار دیگر پیراهن تیم ملی را بپوشم. هر بازیکنی آرزو دارد در تیم ملی کشورش بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

وی ادامه داد: تلاشم را هم بیشتر کردم تا به اردوی نهایی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی دعوت شوم. ان‌شاءالله بار دیگر بتوانم نظر اسکوچیچ را  جلب کنم. بازیکنان با تجربه و کادرفنی تیم ملی خیلی به من لطف داشته و شرایط خوبی را در آن اردو برایم فراهم کردند. الگوی خوبی برای من بودند و نکات زیادی را از آنها یاد گرفتم.

مدافع ملی پوش سایپا درباره این که با توجه به شناختی که در اردوی قبلی از جو تیم ملی به دست آورده آیا این تیم می‌تواند در بحرین عملکرد موفقی داشته و راهی مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی شود، گفت: قطعا تیم ملی برای این مسابقات برنامه‌ریزی و تمرینات بهتری خواهد داشت و اطمینان دارم می تواند در بحرین موفق باشد و به مرحله بعدی این مسابقات برود.


7474

43 نظر