عکس؛ گل آکروباتیک بی‌نظیر لواندوفسکی در شب قهرمانی

عکس؛ گل آکروباتیک بی‌نظیر لواندوفسکی در شب قهرمانی

پایگاه خبری فوتبالی - بایرن مونیخ موفق شد با نتیجه 6 بر 0 بورسیا مونشن گلادباخ را در هم بکوبد و بدین ترتیب برای نهمین بار پیاپی قهرمان بوندسلیگا شود و اکنون باید دید که این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. البته قهرمانی بایرن مونیخ چند ساعت زود تر و با شکست لایپزیش که نزدیک ترین تعقیب کننده‌اش بود، مقابل دورتموند قطعی شده بود و باواریایی ها برای گرفتن یک جشن قهرمانی راهی بازی مقابل مونشن گلادباخ شدند و جشنواره گل به راه انداختند.

به گزارش فوتبالی، رابرت لواندوفسکی در این بازی عملکرد بسیار درخشانی داشت و هتریک کرد. او البته علاوه بر هتریکی که کرد یک پاس گل هم داد و نشان داد که توانایی های هجومی بسیار بالایی دارد. اما یکی از گل های روبرت لواندوفسکی بسیار ویژه بود و مورد توجه قرار گرفت. او یک ضربه به سبک آکروباتیک به ثمر رساند و گلی تماشایی زد تا در شب قهرمانی بایرن مونیخ، هواداران باواریایی‌ها را به وجد بیاورد و این قهرمانی را لذت بخش تر کند.

لواندوفسکی آقای گل بوندسلیگا و همچنین صدرنشین جدول کفش طلاست و باید دید که این روند خوب خود را تا چه زمانی ادامه خواهد داد. بسیاری معتقدند که علت حذف بایرن مونیخ مقابل پی اس جی در لیگ قهرمانان اروپا، غیبت لواندوفسکی بوده است.

1470

305 نظر