دیدار معاون رییس جمهوری و کادر فنی تیم ملی

دیدار معاون رییس جمهوری و کادر فنی تیم ملی

پایگاه خبری فوتبالی- نوبخت در دیدار با عزیزی خادم، حمایت همه جانبه خود از تیم های ملی اعلام کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت فدراسیون، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به دعوت شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال، با حضور در کمپ تیم های ملی ضمن بازدید از با اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان دیدار و گفتگو کرد.

محمد باقر نوبخت در این نشست با تأکید بر روحیه پیروزی طلبی و جنگجویی دراگان اسکوچیچ و بازیکنان تیم ملی گفت: با این روحیه به موفقیت شما اطمینان دارم و ما نیز تمام توان خود را در بخش پشتیبانی و لجستیک برای پیروزی شما به کار خواهیم بست.

سرمربی تیم ملی هم با اشاره به تجربه سال ها حضور در فوتبال ایران، ضمن تمجید از استعدادهای کشورمان از دلبستگی به ایران گفت.

در این دیدار رییس فدراسیون، ضمن تشکر از حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و توجه ویژه به تیم های ملی، توضیحاتی درباره روند آماده سازی تیم ملی، شرایط صعود به دور بعدی رقابت ها و بازیکنان لژیونر تیم ملی اعلام کرد.

با موافقت دکتر نوبخت مقرر شد تمامی هزینه های تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی و جام جهانی فوتسال از سوی سازمان برنامه و بودجه در قالب ردیف بودجه ای اختصاصی تأمین شود.

محمد باقر نوبخت به همراه حميد پوراصغري معاون امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه و هیات همراه از کمپ تیم های ملی بازدید کردند و تصمیم بر آن شد تا پیش از آغاز اردوی تیم ملی در جزیره کیش، ملی پوشان بار دیگر میزبان رییس سازمان برنامه و بودجه باشند.


7474

50 نظر