رونمایی از نقاشی دیواری مورینیو در رم؛ سوار بر موتور وسپا

رونمایی از نقاشی دیواری مورینیو در رم؛ سوار بر موتور وسپا

پایگاه خبری فوتبالی - شروع قریب الوقوع کار ژوزه مورینیو در باشگاه رم با خوشامدگویی جالب هواداران تیم جالوروسی مواجه شده است. در حقیقت یکی از هواداران جالوروسی ها در اقدامی جالب یک نقاشی روی دیوار در استقبال از حضور مربی پرتغالی در تیمش در محله تستاچیو منتشر کرده است که در آن مورینیو سوار یک موتور وسپا است.این نقاشی دیواری توسط هری گرب هنرمند خیابانی طراحی شده است.

به گزارش فوتبالی،  مورینیو یازده سال پس از ترک اینتر دوباره به لیگ ایتالیا برمی گردد چرا که قراردادی سه ساله با رم امضا کرده است. مورینیو روز دوشنبه پس از خبر شروع کارش گفته بود:" بلافاصله جاه طلبی های باشگاه رم را به طور کامل درک کردم. جاه طلبی من به اندازه آنهاست و با انگیزه بالایی ظاهر می شوم. می خواهیم که در طول سالهای آینده یک پروژه موفق را تشکیل بدهیم."

قرار است که تاتنهام بخشی از دستمزد مورینیو را در اولین فصل حضور این مربی پرتغالی در رم بپردازد. مورینیو پس از تجربیاتی ناکام در چلسی، منچستریونایتد و تاتنهام حالا امیدوار است که اعتبار از دست رفته خود را در رم برگرداند. بدترین تجربه اش در تاتنهام بود که پس از هفده ماه به خاطر کسب نتایج ضعیف اخراج شد.

4125

390 نظر