فرصت‌سوزی طارمی به سبک تیمو ورنر(عکس)

فرصت‌سوزی طارمی به سبک تیمو ورنر(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - در یکی از بازی های حساس لیگ پرتغال میان پورتو و بنفیکا، مهدی طارمی در ترکیب تیمش حضور داشت و 83 دقیقه هم به میدان رفت و بازی کرد. او در این دیدار عملکرد جالبی نداشت و یک فرصت سوزی عجیب هم داشت و شاید اگر قدر این موقعیت را بهتر می‌دانست، پورتو شانس بیشتری برای صدرنشینی و رسیدن به اسپورتینگ و قهرمانی در لیگ پرتغال داشت.

به گزارش فوتبالی، مهدی طارمی، روی سانتر زمینی و عرضی موسی مارگا با موقعیت تک به تک با دروازه بان بنفیکا و تا حدودی دروازه خالی قرار گرفت اما او ضربه ی عجیبی به توپ وارد کرد و این ضربه باعث شد تا توپ به جای اینکه سمت دروازه حریف برود، دور شده و موقعیت از دست برود. 

در واقع طارمی مانند یک مدافع به توپ ضربه زد و توپ خلاف جهت دروازه ی بنفیکا، به سمت دروازه پورتو برگشت و فرصت به طور کلی از دست رفت.

این فرصت سوزی طارمی شبیه با فرصت سوزی های عجیب و غریب تیمو ورنر، مهاجم آلمانی چلسی بود که قدر موقعیت های دروازه خالی و تک به تک را نمی‌داند و توپ های عجیب و غریب زیادی را خراب کرده است.

طارمی در این بازی امتیاز پایینی دریافت کرد و باید دید که در بازی های بعدی به چه شکل عمل می‌کند و عملکردش را بهبود می‌بخشد یا خیر.

1470

1691 نظر