هفته بیست و سوم لیگ یک| فرار مس به سوی لیگ برتر

هفته بیست و سوم لیگ یک| فرار مس به سوی لیگ برتر

پایگاه خبری فوتبالی - دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه با انجام دو مسابقه آغاز می‌شود و در یک دیدار حساس مس کرمان صدرنشین میزبان تیم خوشه طلایی ساوه است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، مسابقات هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه با انجام دو بازی آغاز می‌شود. مس کرمان  42 امتیازی صدرنشین مسابقات 5 امتیاز بیشتر از تیم دوم جدول لیگ  یعنی استقلال خوزستان دارد.   مس عزم خود را برای رسیدن به لیگ برتر جزم کرده و این هفته هم به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه که در رده یازدهم جدول است می‌رود. در حال حاضر می‌توان کرمان را فوتبال‌خیزترین استان کشور دانست! استانی که در حال حاضر گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان را در لیگ برتر دارد و در صورت صعود مس کرمان سه گانه کرمانی‌ها در لیگ برتر کامل می‌شود.

روز جمعه بعید است خوشه طلایی مقابل این تیم قدرتمند بتواند پیروز شود البته اگر خوشه طلایی بتواند صدرنشین را متوقف کند همه تیم‌های بالانشین جدول خوشحال می شوند. وحید بیاتلو در جام حذفی رقابتی پایاپای با سپاهان  داشت و در نهایت بازنده شد. خوشه طلایی اگر بتواند مقابل مس مثل بازی با سپاهان ظاهر شود دست خالی از کویر به خانه برنمی گردد.

دومین مسابقه جمعه بین دو تیم هوادار و چوکا برگزار می‌شود. هوادار بعد از مدت‌ها ناکامی با شکست دادن بادران تهران 34 امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد. شاگردان رضا عنایتی در صورت برد در این مسابقه به رده سوم می‌رسند. چوکا هم هفته گذشته تیم رایکا بابل را شکست داد. 

اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال:

جمعه ۱۷ اردیبشهت  

مس کرمان – خوشه طلایی ساوه ساعت 19:50

علی سام – مرتضی هوشیار – ناصر رحیمی – حسن شفیعی  

ناظر: بهرام کیانی            

هوادار تهران- چوکا تالش ساعت 20:30

محمد حسین ترابیان – وحید سیفی – مجتبی کامرانی – میثم دستجردی

 ناظر: مهدی موسی پور

 * شنبه ۱۸ اردیبهشت

رایکا بابل – آرمان گهر سیرجان  

مجتبی شجاعی – سجاد ایرانپور – کامران سعیدی – بهمن ممشلی    

ناظر: مسعود فرح نیا    

 فجر شهید سپاسی شیراز – بادران تهران 

کوپال ناظمی – حسن انتظاری – نجف پناهی – وحید مالکی        

 ناظر: جواد شرفی

  شاهین شهرداری بوشهر – پارس جنوبی جم   

محمد حسین زاهدی فر – صادق رستمی – غلامرضا محمدی – علی آقاجری

ناظر:  اسماعیل آمری        

خیبر خرم آباد – قشقایی شیراز   

مجید محمدی – مهرداد نجفی – رشید پردل – محمد امیر نژاد    

ناظر: محمد حسن ابراهیمی  

استقلال خوزستان – ملوان بندرانزلی  

رضا کرمانشاهی – بابک خسروی – محمد نوری – حامد صادقی جو

ناظر: مجید شمس  

شهرداری آستارا – نود ارومیه

 ناصر جنگی – حسین گلشنی – محمد شاکر – امیر معصومی  

ناظر : بابک وسیله بر  

گل ریحان البرز- استقلال ملاثانی

احسان اکبری – حسین سعید نیا – وحید امیری – محسن اسدی

ناظر: حمید نظری

1470

80 نظر