مالک ثروتمند رم کیست؟/ از سرمایه ۳ میلیارد یورویی تا فعالیت در هالیوود

مالک ثروتمند رم کیست؟/ از سرمایه ۳ میلیارد یورویی تا فعالیت در هالیوود

پایگاه خبری فوتبالی – رم با انتخاب مورینیو به عنوان سرمربی جدیدش نشان داد می‌خواهد بلندپروازی‌های جدیدی داشته باشد و برای این انتخاب خرج بسیاری کرده است. حال شاید برای بسیاری جای سوال باشد که اصلا مالک رم چه کسی است؟

به گزارش فوتبالی، دن فرید کین، پدر خانواده فریدکین (هولدینگ فریدکین با حضور اعضای خانواده دن رم را خریده است)، مردی ۵۵ ساله است که سابقه زیادی در هالیوود دارد و ثروتش چیزی بالغ بر ۳ میلیارد یورو تخمین زده می‌شود. او در ماه آگوست تصمیم خرید رم را جدی کرد و با ۵۱۲ میلیون پوند رم را خرید. او پس از خرید گفت: عالی بود. یک لحظه بی‌نظیر. خوشحالیم که به خانواده رم پیوستیم.

او مدیر شرکت پخش سینمایی Gulf States Toyota است و در سینما بیزینس دارد. اولین حضورش در سینما هم به سال ۲۰۱۴ بر می‌گردد. فیلم‌هایی که او در آن نقش داشته مانند All the Money in the World توانسته‌اند در جشنواره‌های معتبری چون کن جایزه بگیرند. کمپانی او در فیلم کره‌ای تحسین شده انگل که اسکار گرفت هم نقش داشته و هم اکنون درگیر فیلم جدید اسکورسیزی و دی‌کاپریو است.

دن فریدکین علاقه وحشتناکی به هواپیما دارد. او نزدیک به ۴۰ هواپیما دارد و حتی اجازه پرواز با هواپیماهای نیروی هوایی ایالات متحده را دارد. او در فیلم دانکرک کریستوفر نولان با یک هواپیمای اسپیت فایر پرواز کرده. او در حقیقت بدل تام هاردی بود و به جای او پرواز می‌کرد.

حالا دن در تدارک یک فیلم پرخرج به نام موفقیت در سری آ است که بازیگر نقش اولش مورینیو انتخاب شده. آیا این فیلم هم سرانجام خوبی خواهد داشت و دستش به جوایز می‌رسد؟

1101

236 نظر