ادعای باورنکردنی خبرنگار معروف ایتالیایی درباره سردار

ادعای باورنکردنی خبرنگار معروف ایتالیایی درباره سردار

پایگاه خبری فوتبالی- نیکولو اسکیرا خبرنگار مشهور ایتالیایی روزنامه گاتزتا دلو اسپورت از تمایل دورتموند برای به خدمت گرفتن سردار آزمون خبر داد.

به گزارش فوتبالی، درخشش های خیره کننده سردار آزمون در فوتبال روسیه همچنان ادامه دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این ستاره ایرانی باشگاه زنیت، برای دومین فصل متوالی عنوان آقای گلی لیگ برتر روسیه را از آن خود می کند که همین مسئله منجر به علاقه باشگاه های بزرگ اروپایی به جذب سردار شده است.
ستاره ایرانی زنیت که در این فصل و در 23 بازی موفق شده است 19 گل برای تیمش به ثمر برساند، در سالهای گذشته تیم های زیادی را خواهان به خدمت گیری خود می دید ولی سردار تصمیم گرفت فوتبالش را در روسیه ادامه دهد و حالا در 26 سالگی دوبار متوالی آقای گل فوتبال این کشور شده و اکنون تیم های بزرگی را خواهان جذب خود می بیند.
در حالیکه طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر علاقه باشگاه های آتالانتا و رم ایتالیا برای به خدمت گیری سردار به گوش می رسید، اما اکنون نیکولو اسکیرا خبرنگار مشهور روزنامه گاتزتا دلو اسپورت و یکی از منابع خبری موثق در زمینه نقل و انتقالات، خبر از علاقه زنبورهای آلمان برای جذب ستاره ایرانی زنیت می دهد.

اسکیرا شب گذشته در صفحه رسمی توئیتر خود با ارسال توئیتی از علاقه دورتموند به جذاب آزمون خبر داد. اسکیرا در این توئیت اعلام کرد که دورتموند درخصوص جذب سردار آزمون مهاجم زنیت، درخواست کسب اطلاعاتی کرده است.
فابریتزیو رومانو، جانلوکا دی مارزیو نیکولو اسکیرا مشهورترین خبرنگاران حوزه نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا و اروپا محسوب می شوند و معمولا اخباری که از سوی این افراد منتشر می شود، دارای صحت و سقم بالایی است و به نظر می رسد علاقه دورتموند به جذب سردار، پالس هایی برای فروش هالند خواهد بود.
ارلینگ هالند غول نروژی دورتموندی ها این روزها در صدر اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان قرار دارد. تقریبا تمام علاقه مندان به فوتبال در سراسر دنیا منتظر تصمیم هالند و دورتموند درخصوص تعیین تیم جدید این ستاره جدید دنیای فوتبال هستند و بالاخره او و مدیر برنامه هایش موفق خواهند شد رضایت مدیران دورتموند برای جدایی را کسب کنند یا اتفاقات دیگری رخ می دهد.
باشگاه های بزرگ اروپایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، چلسی، هر دو تیم شهر منچستر و... به دنبال جذب هالند هستند و مینو رایولا مدیر برنامه های هالند با فشار حداکثری بر روی مدیران دورتموند، به دنبال خارج کردن موکلش از این تیم و حضور او در یک باشگاه بزرگ اروپایی است.

....

پرس و جوی دورتموندی ها درخصوص جذب سردار این شائبه را در ذهن فوتبالدوستان ایجاد کرده است که دورتموند در برابر خواسته های هالند و رایولا تسلیم شده و قصد دارد در این تابستان مهاجم خود را به بالاترین قیمت بفروشد و آنها از اکنون به دنبال انتخاب یک جانشین برای ارلینگ هالند هستند.
به هر حال چند هفته تا پایان رقابت های فوتبال در لیگ های اروپایی باقی نمانده و پس از آن، شاهد آغاز یورو 2020 خواهیم بود. باید منتظر ماند و دید آیا هالند در این تابستان دورتموند را ترک خواهد کرد و در صورت رخ دادن این اتفاق، سردار آزمون به عنوان پروژه ای برای جایگزینی این غول نروژی به زنبورها می پیوندد؟
در صورتی که این اتفاق رخ دهد، آزمون وظیفه سختی به عنوان جانشین ارلینگ هالند در دورتموند خواهد داشت. او باید جا پای بزرگانی همچون لواندوفسکی و هالند بگذارد. تا آغاز بازار نقل و انتقالات اروپایی زمان زیادی باقی نمانده و علاقه مندان به فوتبال در ایران نیز منتظر هستند تا یکی بزرگترین جابجایی های فوتبال ایران در اروپا رخ دهد.


6641

365 نظر