باقری‌نیا: فولاد در دور رفت بهتر از استقلال و تراکتور کار کرد/ عملکرد پرسپولیس جای هیچ شک و شبهه‌ای نداشت

باقری‌نیا: فولاد در دور رفت بهتر از استقلال و تراکتور کار کرد/ عملکرد پرسپولیس جای هیچ شک و شبهه‌ای نداشت

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت فوتبال خوزستان معتقد است فولاد در دور رفت لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بهتری نسبت به استقلال و تراکتور داشته، ولی رفته رفته دچار اُفت شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، مجید باقری نیا درباره عملکرد تیم فوتبال فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: فولاد مسابقات را خیلی خوب شروع کرد، ولی ما از همان شروع نگرانی‌هایی در این ارتباط داشتیم که انرژی بازیکنان با فشردگی بازی‌ها ممکن است تحلیل برود و همین اتفاق هم افتاد. فولاد مقابل العین در پلی‌آف فوق‌العاده ظاهر شد و بعد در دور رفت مرحله گروهی نیز مقابل السد، النصر و الوحدات عالی کار کرد، ولی در دور برگشت تیم انرژی نداشت.

وی اشاره کرد: البته ما مقابل النصر و السد در دور رفت با اشتباهاتی که رخ داد بازی‌های برده را با تساوی عوض کردیم و چهار امتیاز از دست دادیم، چهار امتیازی که خیلی مهم بود و می‌توانست منجر به صعود شود. نوع فوتبالی که فولاد بازی می‌کرد نیاز به انرژی زیادی داشت و همین باعث شد در دور برگشت تیم دچار اُفت خیلی زیادی شود. اعتقاد دارم فوتبالی که فولاد در دور رفت بازی کرد از استقلال و تراکتور بهتر بود، ولی این تیم دچار اُفت شد، انرژی‌اش را از دست داد و از صعود بازماند.

پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان اینکه «در کل عملکرد فولاد در آسیا راضی‌کننده بود»، گفت: برای تیمی که چندین سال از آسیا دور بوده است و بازیکنان ذخیره‌اش خیلی آماده این بازی‌ها نبودند، عملکرد خوبی را در این گروه سخت شاهد بودیم. شیمبای 37 ساله مجبور بود در همه بازی حضور داشته باشد، چون بازیکن جایگزینی در تیم نیست. پنجره نقل‌وانتقالات فولاد بسته بود و این تیم نتوانست نفرات بیشتری برای لیگ قهرمانان جذب کند.

باقری‌نیا راجع به اینکه فولادی‌ها اعتقاد داشتند با توجه به حضور در آسیا فدراسیون می‌توانست پنجره این تیم را باز کند، اضافه کرد: با وجود اینکه فولاد تیم شهر من است، ولی می‌گویم در فوتبال ما از یک جایی باید قانون حاکم شود و ملاحظات را کنار بگذاریم. فولاد نماینده ایران است، ولی در نهایت باید قانون حاکم شود. مگر می‌شود باشگاهی قانون را نداند و با بازیکنی که قرارداد دارد، قرارداد امضا کند؟! این اتفاق البته در دوره قبلی مدیریت باشگاه رخ داده بود و می‌تواند هشداری برای همه باشگاه‌ها باشد.


6641

192 نظر