درخواست سماک از زنیت؛ سردار و آرتم را حفظ کنید

درخواست سماک از زنیت؛ سردار و آرتم را حفظ کنید

پایگاه خبری فوتبالی- با وجود قهرمانی در لیگ برتر روسیه سرگئی سماک سرمربی این تیم از سوی تماشاگران تیم تحت فشار است. 

به گزارش فوتبالی، همان طور که رییس باشگاه زنیت روز گذشته در مصاحبه با خبرگزاری تاس روسیه بدان اشاره کرد تیم در دو فصل گذشته و در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا خوب نتیجه نگرفت! و سرگئی سماک باید به گونه ای برنامه ریزی کند که تیم بهتری را مهیای حضور در بازی های فصل جدید کند. این حرف بدین معنی است که قرارداد سرمربی فعلی باشگاه زنیت تمدید خواهد شد. 

اما سماک بعد از قهرمانی زنیت در این فصل از بازی های لیگ برتر روسیه در صحبت های ابتدایی که با سران باشگاه زنیت داشته یک خواسته را به طور جدی مطرح کرده؛ ادامه ی حضور سردار آزمون و آرتم در ترکیب تیم زنیت. زنیت در فصلی که در حال به پایان رسیدن است با 71 گل زده بهترین خط حمله فوتبال روسیه محسوب می شود. جالب اینکه نزدیک به نیمی ازاین گل ها توسط دو بازیکن به ثمر رسیده. سردار آزمون و آرتم. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تا به اینجای کار زننده 19 گل برای زنیت بوده. هم چنین آرتم هم 15 گل تا به اینجای کار به ثمر رسانده. به واقع این زوج زننده 34 گل در این فصل از بازی های لیگ برتر روسیه بودند و قوی ترین زوج خط حمله فوتبال روسیه به حساب می آیند. 

سردار آزمون تنها یک فصل دیگر با زنیت قرارداد دارد و طبیعی است باشگاه در تعطیلات تابستانی اگر برنامه ای برای فروش این بازیکن داشته باشد اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد. چرا که اگر بخواهد از سردار در ترکیب فصل آتی تیم بهره ببرد این بازیکن در پایان فصل آتی آزاد اعلام می شود و جایجایی او آورده ی مالی برای زنیت نخواهد داشت. در حالی که زنیت برای خرید سردار آزمون 12 میلیون یورو به روبین کازان پرداخت کرد واز زمان بخدمت گیری این بازیکن بابت هر قهرمانی در لیگ برتر روسیه یک میلیون یورو به حساب باشگاه روبین واریز می کند. با درخواست سماک احتمالا باشگاه زنیت با تمدید قرارداد سردار آزمون او را در ترکیب تیم حفظ خواهد کرد. خیلی ها پیشی بینی اشان ادامه حضور سردار آزمون در زنیت است به این دلیل که این بازیکن در سال های اخیر فقط در فوتبال روسیه بازی کرده و از سویی بهمراه زنیت یک بار دیگر تجربه ی بازی در لیگ قهرمانان آسیا را به دست خواهد آورد.


6641

151 نظر