بازگشت جلال الدین ماشاریپوف به النصر

بازگشت جلال الدین ماشاریپوف به النصر

پایگاه خبری فوتبالی- روزنامه الیوم عربستان نوشت که مدیران النصر به دنبال خارج کردن نام کیم جین سو و بازگرداندن ماشاریپوف به تیم خود هستند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، روزنامه الیوم عربستان در مطلبی نوشت که باشگاه النصر به دنبال این است تا به قرارداد خود با کیم جین سو کره ای پایان دهد تا از شر این بازیکن خلاص شود. کیم جین سو در ای تابستان 2020 به النصر پیوست و دچار مصدومیت شدیدی شد و تنها 600 دقیقه برای این تیم عربستانی به میدان رفت.

الیوم در ادامه خاطرنشان کرده است که مدیریت النصر به سرپرستی موسی المعمر در پی بازگرداندن جلال الدین ماشاریپوف است. این هافبک بازیساز ازبکی در زمستان فصل گذشته از پاختاکور جدا شد و به النصر پیوست ولی به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه، النصر مجبور شد ماشاریپوف را به باشگاه شباب الاهلی دبی قرض بدهد.

پایان بحران مالی و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و از همه مهم تر عملکرد ماشاریپوف در لیگ قهرمانان آسیا بخصوص در بازی با الهلال سبب شد تا مدیران النصر به دنبال بازگرداندن این هافبک توانمند باشند و او را جایگزین کیم جین سو کنند.

النصر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تراکتور ایران می رود و مدیران این تیم عربستانی برای حضور پرقدرت در این رقابت ها، به فکر تقویت تیمشان افتاده اند.

4731

268 نظر