جانشین نوراللهی از اتریش می‌آید؟

جانشین نوراللهی از اتریش می‌آید؟

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه پرسپولیس قصد دارد در صورت جدایی احمد نوراللهی سراغ هافبک ایرانی باشگاه سن‌پولتن اتریش برود.

به گزارش فوتبالی، بعد از آنکه نشریه قطری استاد الدوحه ادعا کرد  احمد نوراللهی در پایان فصل، پرسپولیس را به مقصد الاهلی و لیگ ستارگان قطر ترک خواهد کرد، حالا قرمزها به دنبال جانشین بازیکن کلیدی‌شان در خط میانی هستند.

طبق اخباری که به پایگاه خبری فوتبالی رسیده هافبک دفاعی پرسپولیس 3 پیشنهاد یک میلیون دلاری از لیگ ستارگان قطر دارد و اگر چه او پاسخی به این پیشنهادها نداشته اما یکی از تیمهای خواهان او به صورت جدی به دنبال جذب این بازیکن است. 

نوراللهی البته این روزها به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس مبنی ‌بر تمدید قرارداد هم واکنشی نشان نداده و علیرغم اینکه سمیعی از این بازیکن خواسته تا پیشنهاد مالی‌اش را به صورت کتبی به باشگاه ارائه کند اما هنوز خبری از پیشنهاد کتبی نوراللهی به باشگاه نیست.

کار به جایی رسیده که گفته می‌شود دلیل دلیل نیمکت‌نشینی او در دو بازی اخیر پرسپولیس مقابل الریان و الوحده نیز واکنش یحیی گل‌محمدی به همین موضوع بود و مصدومیت نوراللهی صحت نداشته است.

گل‌محمدی که از حدود 2 ماه پیش در جریان جدایی این بازیکن قرار داشت به باشگاه تاکید کرده بود شرایط تمدید قرارداد او فراهم شود ولی حالا که شماره 8 قرمزها به باشگاه برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان نداده، گل‌محمدی به دنبال جانشین برای هافبک تیمش است تا اگر جدایی نوراللهی قطعی شد، بازیکنی در حد و اندازه‌های او پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

آنطور که روزنامه گل نوشته، یحیی گل‌محمدی به مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرده در صورت جدایی نوراللهی سراغ جذب رضا اسدی هافبک ایرانی باشگاه سن پولتن رفته و باب مذاکره را با او باز کنند.

اسدی سال گذشته پس از قهرمانی با تراکتور در جام حذفی علیرغم پیشنهادهایی که از تیمهای بزرگ لیگ برتری داشت تصمیم گرفت به فوتبال اروپا برود و پیراهن سن پولتن اتریش را بپوشد.

باید منتظر ماند و دید که این بازیکن 25 ساله که سابقه بازی برای تیم‌های سپاهان، نفت و تراکتور را در کارنامه دارد در صورت دریافت پیشنهاد جدی از پرسپولیس حاضر به بازگشت به لیگ برتر خواهد شد یا اینکه ترجیح می‌دهد در اتریش به فوتبالش ادامه دهد.

7655

1129 نظر